Sosek hraje s partnerem ve vítězství v České republice

Sosek hraje s partnerem ve vítězství v České republice

Souček hvězdy s asistencí

Záložník West Ham United Tomáš Suček ukázal svůj talent na mezinárodní scéně výborným výkonem v reprezentaci České republiky. Souček sehrál v přátelském utkání s Norskem klíčovou roli a pomohl svému týmu k výhře 2:1.

Češi rychle zareagovali poté, co zaostali za brzkým gólem Oscara Poppa z Manchesteru City. Souček vyrazil do rychlého protiútoku a přesně centroval, čímž David Zima vyrovnal skóre.

Sosek hraje s partnerem ve vítězství v České republice

Sosek hraje s partnerem ve vítězství v České republice

Jak zápas postupoval, Češi nabírali na síle a nakonec urvali vítězství díky úžasnému přímému kopu Antonína Baráka v závěrečné fázi zápasu.

Suček prokazoval své umění v průběhu celého zápasu, odehrál celých 90 minut a připsal si svůj 67. zápas za národní tým. Vítězství posílí sebevědomí České republiky při přípravě na nadcházející mistrovství Evropy UEFA.

Suček a jeho spoluhráči se budou snažit své vítězné tempo přenést i do dalšího přátelského utkání proti Arménii, které je naplánováno na úterý v Praze.

Forma záložníků se pro West Ham v poslední době hodně zlepšila, i když je nucen hrát s novým středopolařem, Edson Alvarez chybí tři zápasy kvůli vyloučení.

Mezitím další hráč West Hamu Vladimir Kouffel nebyl zařazen do sestavy pro zápas o Norsko. Vzhledem k jeho nedávným působivým výkonům za Hammers a nabitému programu v dubnu by mu však jeho absence mohla poskytnout zasloužený odpočinek, ke spokojenosti manažera Davida Moyese.

READ  USA a Rusko považují Českou republiku za „nepřátelskou“ a omezují diplomatické pracovníky

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *