Vivo formalizuje přítomnost Evropy a signalizuje vstup na rumunské a české trhy

Společnost Vivo oficiálně rozšířila svoji základnu o rumunský a český trh. Pro oba trhy se konaly online mediální akce u příležitosti oficiálního vstupu společnosti. Vrcholové vedení evropské centrály Dusseldorf Vivo se setkalo s médii, aby formalizovalo záležitosti s týmy v rumunských a českých kancelářích.

Během akcí společnost diskutovala o klíčových partnerstvích a představila první řadu smartphonů.

„Jsme rádi, že můžeme pozdravit v rumunštině a češtině!“ Představujeme nás oficiálně, naše první smartphony pro spotřebitele v Rumunsku a na českém trhu. Naše první pozdravy vyslovujeme uprostřed velmi náročné doby pro lidi a podniky po celém světě. Naše plány a náš závazek rozšířit naše podnikání v celé Evropě však zůstávají nezměněny. Sleduje filozofii naší společnosti dělat správné věci a dělat správné věci, “řekl Denny Deng, viceprezident pro evropské podnikání, Vivo.

„Na evropské turné jsme vyrazili v říjnu loňského roku a obdrželi jsme velkou zpětnou vazbu a nadšení od obchodních partnerů i spotřebitelů. Od našeho prvního kroku na mezinárodní trhy v roce 2014 jsme se zavázali přinášet našim zákazníkům nové zážitky z kvality. Jako značka že lidé milují, věříme, že si brzy začneme získávat nové přátele také na rumunském a českém trhu, “dodal Deng.

Přečtěte si také: Spuštěna Vivo X60 Pro + se Snapdragon 888, 50MP Quad Camera

Společnost Vivo byla uvedena na šest evropských trhů do roku 2020 a plánuje expanzi na více než 12 do roku 2021 a rumunský a český trh jsou letos prvními dvěma. Vivo také plánuje expanzi do Srbska a Rakouska v první polovině tohoto roku.

„Jak postupujeme vpřed, je nám potěšením sdílet náš zájem o fotbal s našimi přáteli po celém světě, což je další důvod, proč se těšíme na naše partnerství s UEFA, nadcházejícími a UEFA Euro 2024 Championships. Sdílíme zkušenosti a naše role bude být globálním smartphonem UEFA Euro 2020, “řekl Deng.

READ  Očekává se, že Philadelphia Eagles brzy vymění ventilační otvory QB Carson

Od letošního roku uživatelé uvidí vznik nových smartphonů Vivo ze strategické spolupráce se společností Zeiss, s níž budou společně vytvářet zobrazovací systémy pro nadcházející prémiové smartphony.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.