Upozornění na nabídku: Ušetřete až 500 $ na herním mini-LED televizoru Hisense U8H 2022 4K

Pokud hledáte prémiovou herní televizi s budoucností, ale chcete udržet rozpočet pod 1 000 $, podívejte se na televizory Hisense řady U8H pro rok 2022. Mají všechny technologie, které byste od současné generace herních televizorů chtěli, a fungují stejně skvěle jako televizory HDR. Nejlepší ze všeho je, že Amazon má 65″ a 55″ modely za nejnižší cenu, jakou jsme viděli, levnější než loňský Amazon Prime Day nebo Black Friday. Ve své nové cenové hladině jsou silnými konkurenty pro kvalitnější televizory ve vlastních cenových relacích.

Hisense U8H 4K Quantum ULED Mini LED TV od Google 55palcový za 649,99 $ a 65palcový za 949,99 $

HDMI 2.1 pro 4K @ 120Hz

Hisense U8H 65" Google 4K Mini LED QLED TV

UH8 je aktuální televizor Hisense pro rok 2022. Nahrazuje oblíbený model U8G z minulého roku. Jedná se o nejkvalitnější televizor Hisense, který využívá tradiční LED technologii. Bez problémů konkuruje a předčí cenově podobné modely od nejznámějších značek jako Samsung, LG a Sony. Největší upgrade oproti loňskému modelu je Mini LED Panel, který umožňuje lepší kontrolu úrovní černé a tím i vyšší kontrastní poměr. UH8 je také vybaven technologií Quantum Dot (QLED), která přináší vyšší úrovně jasu (až 1 500 nitů) a lepší reprodukci barev. UH8 je ULED TV, což znamená, že je vybaven full-array LED podsvícením s lokálním stmíváním a podporuje širokou škálu barev.

U8H se vztahuje na hráče. Má nativní panel 120 Hz a vstupy HDMI 2.1. To znamená, že dokáže předat 4K @ 120 Hz na konzolách PS5 a Xbox Series X a herních počítačích vybavených řadou RTX 30. U8H také podporuje proměnnou obnovovací frekvenci (VRR), což je verze technologie Adaptive Sync tohoto televizoru, a také Low Režim latence Automatic (ALLM), kdy televizor automaticky přepne na nižší latenci, když detekuje hraní.

READ  Al-Jarrah, 48 let, píše před svou smrtí nekrolog

Všechny výše uvedené funkce dělají z U8H také vynikající HDR TV, zejména ve spojení s podporou Dolby Vision HDR. Televize za 650–950 dolarů má spoustu funkcí, ale obvykle se prodává za několik set dolarů.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.