Varianta COVID-19, která byla poprvé spatřena ve Velké Británii, byla objevena v kraji Stanislaus

Propojenější varianta si našla cestu do okresu Stanislaus. Zdravotní úředníci tvrdí, že byl potvrzen pouze jeden případ. Chtějí však, aby rodiny věděly, že je ten pravý čas na zvýšenou ostražitost. Golestan: KCRA 3 mluvil se ženou, která se zotavila z viru, a doporučuje se podělit se o doporučené kroky, které je třeba podniknout, s dalšími rodinami. V letech 2020 a 2020 bojuje o život i o život svého nenarozeného syna. >> Myslím, že celý můj svět právě spadl, když mi řekli, že jsi pozitivní, abys to zakryl. >> Bylo mi 28 let a jsem těhotná. >> Matce trvalo několik měsíců, než se vzpamatovala, a ještě déle, než potkala své dítě. >> Bylo těžké se probudit s vědomím, že se narodil, a já jsem nebyl při vědomí. >> Od té doby ona a její rodina revidovala nová bezpečnostní opatření na ochranu sebe a své rodiny. >> Chraňme se navzájem. >> Zvláštní péče, zejména u nebezpečnější odrůdy, která se objevila jako první ve Velké Británii. >> S tímto novým kmenem a s tím, jak rychle se šíří, je to obtížné. >> Nyní v kraji Stanislaus. >> Bylo jen otázkou času, kdy tyto různorodé skupiny narazily na potíže s jinými zeměmi kolem nás. >> Řekla daleko, že výzkumné návrhy varianty B117 mohou v jednom případě zvýšit rizika barvení. >> Je známo, že se kmen šíří rychleji. Závažnost onemocnění má tendenci být vyšší. >> Diskrétně radí rodinám a vzdáleným rodinám. >> Vyvarujte se shromažďování a udržujte svůj fyzický prostor. >> Stejně tak vakcíny, pokud a kdy můžete. Stejně jako – říká, že nepřijímá žádné šance, pokud jde o zdraví její rodiny. >> Jsem šťastná. Jsem opravdu rád, že si musíte vážit maličkostí v životě. >> KAY RECEDE, novinky KCRA3. Golestan: Vzhledem k tomu, že se proměnná nachází, mohou být k této proměnné připojeni úředníci ve zdravotnictví, pokud s ní mohou být spojeny případy. Řekla, že nemocnice pokračovaly minulý týden. ED: Vedoucí představitelé zdravotnictví uvedli, že očkování je klíčem k zabránění vzniku a šíření nových variant. Spojené státy se blíží k dosažení cíle prezidenta Bidena, tedy 100 milionů vakcín, před datem shida

READ  "Johnson County potřebuje masku," říkají lékaři z Kansas City.

„Tato epidemie ještě neskončila“: Varianta COVID-19, která byla poprvé spatřena ve Velké Británii, byla objevena v kraji Stanislaus


První známý případ zjevně nejnákaznější varianty COVID-19 byl poprvé potvrzen ve Velké Británii v kraji Stanislaus. „Objev varianty B.1.1.7 v kraji Stanislaus je realistickou připomínkou, že epidemie ještě neskončila,“ uvedla ve čtvrtek ve svém prohlášení Dr. Julie Vichampian, úřednice pro veřejné zdraví v kraji Stanislaus. zabránit šíření tohoto druhu a zabránit dalším variantám je Od evoluce je zabránit šíření viru v komunitě. Je bezpodmínečně nutné, aby každý, dokonce i lidé, kteří byli očkováni, nadále dodržovali doporučení, která zabraňují šíření nemoci, včetně testování, krytí, odstupu a očkování, když jste na řadě. „Je jen otázkou času, kdy příjezd náhradníka do okresu Stanislaus a okolních krajů,“ řekl Kamlesh Kaur z provinčního odboru veřejného zdraví, „je známo, že tento konkrétní kmen se šíří rychleji a závažnost onemocnění má tendenci stoupat.“ Nedávný výzkum naznačuje, že proměnná by mohla být spojena s vyšším rizikem úmrtí na COVID-19, varianta B.1.1.7 byla nyní nalezena ve více než 70 zemích a Centra pro kontrolu a prevenci nemocí předpovídala, že se stane dominantní varianta ve Spojených státech, ale verze okresu Stanislaus naznačila, že studie naznačují, že také vakcíny Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson poskytují silnou ochranu proti variantě B.1.1.7. Podle údajů státu 265 případů varianta byla zjištěna v Kalifornii od 11. března. Byla nalezena varianta B.1.1. 7 Již v jižní Kalifornii, v oblasti Bay Area a Davis. Je to jen jedna z mnoha proměnných, které zdravotničtí úředníci sledují. Více než Ve státě bylo zjištěno 6 620 případů dvou variant Kalifornie známých jako „kmen západního pobřeží“. | Více CDC | Případy COVID-19 Výsledný americký p N-varianty CDC popsalo plemeno na západním pobřeží jako „proměnnou zájmu“. S odvoláním na raný výzkum agentura uvedla, že varianty mohou být o 20% přenositelnější a některé léčby mohou být proti kmenům méně účinné. Centra pro kontrolu a prevenci nemocí neřekla, že vakcíny proti ní přestanou fungovat. „Bude to blízká výzva,“ řekl v úterý CNN dr. Ashish Jha, děkan Fakulty veřejného zdraví na Brown University, o rizicích proměnných vedoucích k dalšímu nárůstu. V případech COVID-19. „Dobře očkujeme, to je dobrá zpráva. Tyto proměnné se velmi rychle šíří po celé zemi a to jsou špatné zprávy. Více | Vakcína COVID-19 v kraji Stanislaus: Kde najít nejnovější informace – přispěla k tomu CNN příběh

READ  Reklasifikovaná galaxie je nyní supermasivní černá díra mířící přímo na Zemi

První známý případ zjevně nejnákaznější varianty COVID-19, který byl poprvé spatřen ve Velké Británii, byl potvrzen v kraji Stanislaus.

„Objev varianty B.1.1.7 v kraji Stanislaus je realistickou připomínkou, že tato epidemie ještě neskončila,“ uvedla ve čtvrtek ve svém prohlášení Dr. Julie Vichambayan, úřednice pro veřejné zdraví v kraji Stanislaus. „Nejlepším způsobem, jak zabránit šíření tohoto typu a zabránit rozvoji dalších variant, je zabránit šíření viru v komunitě. Je bezpodmínečně nutné, aby každý, dokonce i lidé, kteří byli očkováni, nadále dodržovali doporučení, která zabránit šíření nemoci, což zahrnuje testování, zatajování a rozestupy. Nechejte se očkovat, až na vás přijde řada. “

Kamlesh Kaur z provinčního ministerstva veřejného zdraví uvedl, že alternativní příjezd do okresu Stanislaus a okolních krajů byl „jen otázkou času“.

„Je známo, že se tento konkrétní kmen šíří rychleji a závažnost onemocnění má tendenci stoupat,“ řekla.

Nedávný výzkum naznačuje, že proměnná může souviset se zvýšeným rizikem úmrtí na COVID-19.

Varianta B.1.1.7 se nyní nachází ve více než 70 zemích a Centrech pro kontrolu a prevenci nemocí Očekává se, že se stane převládající volbou ve Spojených státech.

Vydání okresu Stanislaus však naznačilo, že studie rovněž naznačují, že všechny vakcíny Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson poskytují silnou ochranu proti B.1.1.7. alternativní.

Podle údajů státu, V Kalifornii bylo ke dni 11. března zjištěno 265 případů varianty Už to bylo nalezeno V jižní Kalifornii, Bay Area a Davis.

Je to jen jedna z mnoha proměnných, které zdravotníci sledují. Ve státě bylo zjištěno více než 6 620 případů dvou variant Kalifornie známých jako „kmen západního pobřeží“.

| CDC | Případy USA COVID-19 způsobené proměnnými

CDC klasifikovalo plemeno na západním pobřeží jako „proměnnou zájmu“. S odvoláním na raný výzkum agentura uvedla, že varianty mohou být o 20% přenositelnější a některé léčby mohou být proti kmenům méně účinné. CDC neřeklo, že vakcíny proti nim přestanou fungovat.

READ  Zvuk „triků“ chřestýšů klame lidské uši

„Brzy to bude hovor,“ řekl doktor Ashish Jha, děkan Fakulty veřejného zdraví na Brown University. Řekl CNN v úterý O rizicích proměnných, která vedou k dalšímu nárůstu případů COVID-19. „Krmíme opravdu dobře, to je dobrá zpráva. Tyto proměnné se velmi rychle šíří po celé zemi, to je špatná zpráva.“

| Více | Vakcína COVID-19 v kraji Stanislaus: Kde najdete nejnovější informace

– CNN přispěla k tomuto příběhu

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *