Samsung Galaxy S24 nemusí mít 12 GB RAM, zatímco Ultra postrádá 16 GB RAM

Samsung Galaxy S24 nemusí mít 12 GB RAM, zatímco Ultra postrádá 16 GB RAM

Samsungu zbývají necelé dva měsíce od představení svého vlajkového smartphonu nové generace. Během několika posledních měsíců uniklo několik funkcí nadcházejících zařízení. Některé fámy tvrdily, že Samsung konečně upgraduje RAM na svých špičkových zařízeních, ale nová fáma tato tvrzení vyvrací.

Telefony řady Galaxy S24 budou mít stejnou RAM jako jejich předchůdci

Podle obvykle spolehlivého Průvodce ledovým světem (@UniverseIce), základní Galaxy S24 přijde s pouhými 8 GB RAM, bez možnosti upgradu paměti u dražších variant. Galaxy S24+ však bude mít variantu s 12 GB RAM, ale jeho základní verze bude stále používat 8 GB RAM. Pověsti také tvrdí, že Galaxy S24 Ultra bude stále dodáván s 8 GB RAM v základním modelu a 12 GB RAM v režimu nejvyšší specifikace.

Pokud je tato informace pravdivá, nevypadá to pro Samsung dobře, alespoň z pohledu optiky. Spotřebitelům se nebude líbit, že Samsung snižuje náklady a nenabízí více paměti RAM ve své vlajkové řadě smartphonů po čtyři roky za sebou. To přichází v době, kdy se očekává, že tato zařízení zavedou umělou inteligenci na zařízení, která vyžaduje více paměti. Vypadá obzvlášť děsivě ve srovnání se všemi ostatními konkurenčními smartphony konkurenčních značek Android, které nabízejí 16 GB RAM nebo dokonce až 24 GB RAM u některých modelů.

Podívejte se na naši recenzi Galaxy S23 Ultra jako shrnutí ve videu níže.

Specifikace Galaxy S24, S24+ a S24 Ultra

Galaxy S24 a Galaxy S24+ budou údajně obsahovat procesor Exynos 2400 ve všech zemích kromě Kanady, Číny a USA. Galaxy S24 Ultra bude obsahovat procesor Snapdragon 8 Gen 3 pro Galaxy. Očekává se, že všechny tři telefony budou mít 12MP selfie fotoaparáty a 12MP ultraširokoúhlé fotoaparáty.

Galaxy S24 Ultra má 200MP primární fotoaparát, 10MP teleobjektiv a 50MP teleobjektiv. Galaxy S24 a Galaxy S24+ budou mít 50megapixelový primární fotoaparát a 10megapixelový teleobjektiv. Galaxy S24 Ultra má S Pen, 5 000 mAh baterii a 45W rychlé nabíjení. Galaxy S24 má 4000 mAh baterii s 25W nabíjením, zatímco Galaxy S24+ má 4900 mAh baterii s 45W nabíjením.

READ  Ed Boon má pro fanoušky Mortal Kombat špatnou zprávu, Injustice

Očekává se, že všechny telefony budou vybaveny stereo reproduktory, 5G, GPS, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, NFC a portem USB Type-C.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *