Velkohubá česká hvězda si Skotska neváží

Velkohubý reprezentant České republiky Jacob Probek Vystoupil a urazil Skotsko a řekl, že on a všichni jeho čeští spoluhráči chtějí Skotsko táhnout a chtějí ‚snadnou‘ remízu. Probeck řekl, že si je jistý, že porazí Skotsko, protože bylo pohodlné jejich vítězství proti týmu Steva Clarka na letním Euru v Hampton Parku.

Skotsko ten den neuspělo díky skvělému zásahu Patricka Schicka, který skóroval z poslední půle přes Davida Marshalla na skotskou branku. Upřímně řečeno, Skotsku se ten den nevedlo dobře kvůli zranění Kierana Dearneyho. Clark přenesl svou nejistotu na tým, což vedlo k tomu, že tým v parku hrál, aniž by přijal taktiku úderů, kterou používal bývalý muž z Kilmarnocku.

Otevřený Probeck však trvá na tom, že všichni chtějí 3. prosince losovat Skotsko do play-off v březnu 2022. Budou jednodušší než Portugalsko nebo Itálie, snadno jsme porazili Skotsko tím, že jsme hráli na Euru před jejich vlastními fanoušky. Chceme lehčího nepřítele. Jasně, tohle je mistrovství světa a stát se může cokoliv, ale kdybych si mohl vybrat, rozhodl bych se hrát ve Skotsku.

Pokračoval: „Pamatujte si, že když hrajeme v březnu, jsme velmi silný tým, protože můžeme povolat zraněného Patricka Schicka a Jacka Jankta. V play-off budeme ještě lepší, než jsme byli na Euru.“

Pokud si hráč Aris Thessaloniki ze Skotska myslí, že „snadný los pro březnové play-off“, velmi se mýlí. Tento tým hráčů je hladový po úspěchu a většinu z nich neovlivnily předchozí porážky v kvalifikačních taženích na mistrovství světa a na Euro.

Clarkeovi muži budou optimističtí a nadšení z porážky Dánska, zatímco loňské vítězství v play-off proti Srbsku nadchne Skoty. Všichni doufáme a modlíme se, aby ten, kdo minulý týden remizoval s Dánskem, se vrátil do skotského týmu tak, jak je. Bylo by skvělé nakreslit pohlaví a dostat je ven po jejich aroganci před losováním.

READ  Česká hvězda uvádí čtyři dobré důvody, proč je West Ham letos v létě „na něm“

Paul Gillespie

Podívejte se na tato videa Celtic Star od Hamptonu a stiskněte velké červené tlačítko odběru, abyste nám pomohli dosáhnout toho, čeho se snažíme prostřednictvím webu dosáhnout.

Příznivci Keltů se scénou pro Bertieho Alda. Foto Cage Česká hvězda Vagelis Georgariou

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *