V Praze se bude natáčet thriller Matthewa Foxe Last Light

Kriminální thriller Last Light s Matthew Foxem z Lost a Joanne Froggatt z Downtown Abbey se bude natáčet v Praze.

Limitovaná pětidílná dramatická série pochází od společností Peacock a MGM International TV Productions, společně s Viaplay společnosti Nordic Entertainment Group a na fyzickou produkci dohlíží Film United.

Denny Gordon (Jack Ryan) bude režírovat a produkovat všechny epizody a v současné době pracuje na zemi v Praze. Fox bude také výkonným producentem po boku Entertainment 360, přičemž Patrick Masset a John Zinman se k nim připojí jako showrunners a výkonní producenti.

Drama vychází z románu Alexe Scarrowa a je o Foxovi, petrochemickém chemikovi, který uvízl na Blízkém východě, zatímco jeho rodina je v Londýně a Paříži, kde je ve světě chaos. Každý člen rodiny obětuje vše, aby se našel, navzdory vzdálenosti a nebezpečí, které je dělí.

„Před více než rokem jsme si uvědomili obrovský růstový potenciál mezinárodního trhu a zahájili jsme MGM International TV Productions s cílem vyprávět globální příběhy, které nejen pobaví, ale také osvětlí problémy, které jsou důležité pro dnešní publikum po celém světě,“ “Řekl Mark Burnett, předseda globální televizní rady MGM.

READ  Tom Stoppard versus Mike Nichols

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.