Ministryně zahraničí Parková jedná se svými českými a polskými protějšky l KBS WORLD

Foto: YONHAP News

Ministr zahraničí Park Jin vedl bilaterální jednání se svými protějšky z České republiky a Polska na Valném shromáždění OSN v New Yorku.

Podle ministerstva zahraničí se v pátek Park sešel s českým ministrem zahraničí Janem Lipavským, aby projednal způsoby, jak zvýšit bilaterální spolupráci v oblasti jaderných elektráren, obranného průmyslu, obchodu a investic.

Park se zeptal na silný zájem Lipavského o jihokorejské společnosti podílející se na projektu nové české jaderné elektrárny v Dukovanech. Výběrové řízení na nový blok bylo zahájeno v březnu.

Lipavsky ze své strany vyjádřil naději, že jihokorejské společnosti by měly aktivně investovat v jeho zemi a že jejich země rozšíří spolupráci v budoucích průmyslových odvětvích, včetně baterií pro elektromobily a umělé inteligence.

Téhož dne se jejich lídři setkali s jeho polským protějškem Zbigniewem Rauem a v srpnovém telefonickém rozhovoru diskutovali o potřebě užší spolupráce při zavádění opatření v oblasti jaderných elektráren, infrastruktury a obranného průmyslu.

Oba představitelé ocenili konkrétní výsledky jejich spolupráce v obranném sektoru, která vyústila v červencové dohody jihokorejských obranných firem o vývozu tanků K2, houfnic K9 a lehkých bojových letounů FA-50 do Polska.

//FB.XFBML.parse(); //Facebook //twttr.widgets.load(); //Twitter //gapi.plusone.go(); //Google+

if(window.FB){ console.log("FB 존재"); } FB.XFBML.parse();

var title = $('meta[property="og:title"]').attr('content'), // 공유할 페이지 타이틀 url = $('meta[property="og:url"]').attr('content'), // 공유할 페이지 URL tags = "", // 공유할 태그 imageUrl = $('meta[property="og:image"]').attr('content'), // 공유할 이미지 description = $('meta[property="og:description"]').attr('content'); // 공유할 설명 var encodeTitle = encodeURIComponent(title), encodeUrl = encodeURIComponent(url), encodeTags = encodeURIComponent(tags), encodeImage = encodeURIComponent(imageUrl); // 공유할 이미지

console.log(encodeTitle); console.log(imageUrl);

if(sns_url) encodeUrl = encodeURIComponent(sns_url); if(sns_title) encodeTitle = sns_title;

if(sns == "facebook"){ url = sns_url; title = sns_title;sns

FB.ui({ method: 'feed', source: imageUrl, name: title, quote: description, //caption: document.location.href,// 설명 link: url }, function(response){ //alert("e1"); } );

}else if(sns == "google"){ window.open("https://plus.google.com/share?t="+encodeTitle+"&url="+encodeUrl, "google+", "width=500, height=550, resizable=no"); }else if(sns == "twitter"){ window.open("https://www.twitter.com/intent/tweet?text="+encodeTitle+"&url="+encodeUrl+"&hashtags="+encodeTags, 'twitter', "width=500, height=450, resizable=no"); }else if(sns == "weibo"){ window.open("https://service.weibo.com/share/share.php?appkey=2794024846&language=zh_cn&url="+encodeUrl+"&title="+encodeTitle, 'weibo', "width=500, height=450, resizable=no"); } }

window.fbAsyncInit = function() { FB.init({ appId : '513057942237381', xfbml : true, version : 'v2.8' }); };

(function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) {return;} js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "http://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

READ  Čeština se předávala z generace na generaci na škole v Illinois postavené před 100 lety Národ

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.