Trailer Grand Theft Auto VI překonává rekord MrBeast v počtu zhlédnutí na YouTube za 24 hodin

Trailer Grand Theft Auto VI překonává rekord MrBeast v počtu zhlédnutí na YouTube za 24 hodin

Obrazové kredity: Rockové hry

Za pouhých 22 hodin byl zveřejněn první trailer na Grand Theft Auto VI 85 milionů zhlédnutí, překonání videorekordu MrBeast v počtu zhlédnutí na YouTube za 24 hodin. Toto hodnocení nezahrnuje hudební videa, ale humbuk kolem této dlouho očekávané hry by mohl zlomit i tyto rekordy – právě teď je nejsledovanějším videem na YouTube za posledních 24 hodin hudební video k BTS‘ K-Pop Sension “ghí“, který byl přezkoumán 108 milionůkrát V tom časovém období.

Vzrušení z Grand Theft Auto VI (GTA 6) se připravovalo deset let. Poslední hra ze série, Grand Theft Auto V, vyšla před více než 10 lety, v září 2013. Podle Guinessova kniha rekordů, překonala rekord pro „nejvyšší tržby generované zábavním produktem během 24 hodin“ a v den vydání vydělala 815,7 milionu dolarů z prodeje 11,21 milionu kopií. A zůstává Druhý nejprodávanější Videohra všech dob, kterou překonal pouze Minecraft.

Rockstar Games, vydavatel série Grand Theft Auto, plánoval zveřejnit trailer v úterý ráno. Ale trailer byl Uniklo to na X (Twitter) před dnem, takže Rockstar stejně zveřejnil trailer a uniklá verze byla odstraněna.

„Unikl náš trailer, tak se prosím podívejte na skutečný film na YouTube,“ řekl Rockstar knihy Na desátém; Samotný příspěvek X získal 1,1 milionu lajků a 82 milionů zhlédnutí.

S výjimkou hudebních videí MrBeast dříve držel rekord v počtu zhlédnutí na YouTube za 24 hodin. Srpnové video filantropa, které v sérii soutěží proti sobě postavilo soutěžící z „každé země“ světa, získalo hodnocení. 59,4 milionu zhlédnutí V jeho první den. V dalším z nejpopulárnějších videí na YouTube pětadvacetiletý mladík znovu vytváří hit Netflixu „Squid Game“ (ne, během natáčení nebyl nikdo zraněn). Vzhledem k povaze Grand Theft Auto můžeme jen doufat, že se MrBeast nepokusí znovu vytvořit bankovní loupež nebo útěk z vězení.

READ  Generální ředitel společnosti Striking Distance Studios zveřejnil a poté smazal tweet, o kterém se někteří domnívají, že podporuje krizovou kulturu

Tento příspěvek aktualizujeme, pokud se Grand Theft Auto podaří svrhnout kluky z BTS z jejich máslem vytesaného trůnu – mezitím je zde upoutávka na GTA 6, které vyjde v roce 2025.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *