Twitter má nový zvuk tweetu

Twitter má nový zvuk tweetu

jen málo z nás hrana Všiml jsem si něčeho nového v aplikaci Twitter pro iOS: Když se odhlásíte z obnovování zdroje, můžete slyšet nějaké nové zvuky. Jedním z nich je malý tweet, který se přehraje, když poprvé vytáhnete zdroj, a po dokončení aktualizace zdroje můžete slyšet krátký tweet s potvrzením. (I když zvuky jsou automatizovanější než jakýkoli skutečný pták, kterého jsem kdy slyšel.)

Zaznamenal jsem to Můžete slyšet, co slyším já. Je to trochu jiné než krátké „pop“, které jste pravděpodobně v aktualizaci slyšeli dříve.

Nejsme si úplně jisti, kdy změna začne, ale poprvé jsme si toho všimli v pátek odpoledne a viděli jsme Balík Z tweety O novém Peepovi z pátku taky. Existuje také několik tweetů, které zmiňují tweety v minulosti Manžel týdnůCož by mohlo znamenat, že to Twitter pomalu zavádí před větším vydáním.

Zdá se, že nejde jen o změnu pro iOS. Jeden okraj Zaměstnanec Androidu někdy slyší druhý nový hluk, který popisujete, některé tweety, které jsem našel, byly odeslány Z Android.

Chcete-li na svém telefonu slyšet zvuky, zkuste přetažením dolů obnovit zdroj. Pokud to neslyšíte, zkuste vynutit ukončení aplikace Twitter a znovu ji otevřete (to mi fungovalo) a ujistěte se, že používáte nejnovější verzi aplikace. Nejsme si jisti, jak je to rozšířené, takže možná ještě nebudete mít zvuky, i když zkusíte tyto kroky.

Nyní, pokud dovolíte, aktualizuji aplikaci, abych znovu slyšel krásné nové zvuky. a znovu. Možná jen znovu. Ještě naposledy, slibuji…

READ  Finální podoba debutuje s novou podtřídou, Enemy Faction

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *