Toto je nejlepší nabídka Nintendo Switch Black Friday

Toto je nejlepší nabídka Nintendo Switch Black Friday
Obrázek použit se svolením držitele autorských práv

Nintendo Switch je stále jednou z nejoblíbenějších konzolí, i když nemá tak výkonnou grafiku jako série Xbox Ve skutečnosti tento balíček od Best Buy nejenže získáte Nintendo Switch, ale také tři měsíce Switch Online a Mario Kart8 Deluxe, to vše za pouhých 300 $. Samotný Switch má obvykle cenu 300 dolarů, zatímco Mario Kart 8 Deluxe stojí kolem 50 dolarů a tříměsíční předplatné Switch Online je 8 dolarů, takže u všech těchto položek ušetříte dalších 58 dolarů z běžné ceny.

Proč byste si měli koupit balíček Nintendo Switch Mario Kart 8 Deluxe Bundle

I když to bohužel není vydání Nintendo Switch, který je dodáván s OLED displejem, je stále skvělá přenosná konzole na držení, zejména proto, že ji můžete poměrně snadno připojit k televizoru pomocí stojanu, který je součástí dodávky. Jak víte, dva ovladače na straně jsou oddělené od hlavního ovladače a umožňují vám je používat jako dva různé ovladače, což je skvělé, pokud chcete hrát s přáteli. Ve skutečnosti je Switch skvělá konzole pro párty hraní a skutečnost, že ji můžete použít kdekoli pomocí stojanu na samotném Switch, z ní dělá perfektní přenosnou herní konzoli.

Pokud jde o Mario Kart 8 Deluxe, je to jedna z nejlepších položek ve hře a je to zábavná malá závodní hra se seznamem postaviček Nintendo. Můžete hrát proti lidem online nebo dokonce proti přátelům lokálně pomocí rozdělené obrazovky a dvou ovladačů, jak bylo zmíněno dříve. Chcete-li hrát online multiplayer, musíte mít předplatné Switch Online, takže je dobré z toho získat tři měsíce. Nintendo Switch vám také poskytuje přístup ke knihovně více než 100 her NES, SNES a Game Boy, takže pokud jste starší hráči, budete mít možnost zahrát si některé ze svých oblíbených her z minulosti.

READ  Nejlepší Pokémon, který bude čelit jedinečné události Greninja Tera Raid ve hře Pokémon Scarlet and Violet

Celkově je tento balíček Nintendo Switch vynikající, pokud chcete získat Switch, zejména s ohledem na cenu 300 $ od Best Buy. Když už jste tady, nezapomeňte se podívat na další skvělé nabídky Černého pátku na Nintendo Switch, kde si můžete přidat jednu nebo dvě hry s penězi, které ušetříte.

Doporučení redakce
You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *