Titanium iPhone 15 Pro Max prohrává se Samsungem Galaxy S23 Ultra v pádovém testu

Titanium iPhone 15 Pro Max prohrává se Samsungem Galaxy S23 Ultra v pádovém testu

Apple se před pár dny dostal do novinových titulků uvedením iPhonu 15. Některé z největších vylepšení, které nabízejí nové iPhony řady „Pro“ od společnosti Apple, zahrnují titanovou konstrukci a port USB Type-C. Zatímco port USB Type-C na iPhonu 15 Pro se ukazuje jako samozřejmost, jeho hliníkové tělo Nezdá se, že by Titanium odpovídalo očekáváním ohledně extra pevnosti, alespoň v nedávném testu pádem.

běžný YouTubeři PhoneBuff Provedlo srovnání pádových testů mezi Galaxy S23 Ultra a iPhone 15 Pro Max, aby otestovalo, zda titanové tělo vyvinuté pro iPhone 15 Pro Max nabízí nějaké výhody v reálném světě. Použijte robotická ramena, aby bylo testování mimo laboratorní podmínky co nejspravedlivější.

Galaxy S23 Ultra vyhrává pádový test proti iPhonu 15 Pro Max i přes jeho titanovou konstrukci

Po pádu z výšky pasu se zadní část iPhonu rozbila, se širokými prasklinami po celé zadní straně skla. Pro srovnání, Galaxy S23 Ultra trpěl menšími zářezy ve dvou rozích. I přes své titanové tělo si iPhone vedl hůř než Galaxy, který má hliníkový rám a ochranu Gorilla Glass Victus 2 na přední i zadní straně.

Ve druhém kole youtuber upustil oba telefony jedním rohem dolů. Při tomto testu titanový rám iPhonu vygeneroval jiskru, když se dotkl betonové desky. Titanový rám byl poněkud nepoškozen, ale hliníkový rám Galaxy S23 Ultra byl mírně pokřivený. Z iPhonu však začalo odpadávat zadní sklo. Oba telefony byly po druhém kole pádových testů plně funkční.

Ve třetím testu smartphony spadly obrazovkou dolů. Obrazovky obou telefonů po tomto testu znatelně praskaly, Galaxy S23 Ultra si však vedl kvůli zakřivené obrazovce o něco hůře. Oba telefony však nadále fungovaly perfektně a čtečka otisků prstů na obrazovce Galaxy S23 Ultra fungovala také. Po posledním kole testování pádem, kdy oba telefony spadly z vyššího bodu. Galaxy S23 Ultra vypadal podobně jako po předchozím testu pádem, ale iPhone 15 Pro Max vykazoval více rozbitého skla na přední a zadní straně.

READ  Recenze F1 2021: Codemasters přidává příběh a udržuje závodní simulaci naživu

Po zprůměrování skóre ze všech čtyř kol pádových testů Galaxy S23 Ultra test vyhrál, přestože má hliníkový rám. Nezdá se tedy, že by použití titanu mělo v reálném světě nějaké významné výhody, alespoň s implementací společnosti Apple.

Pádový test mezi Apple iPhone 15 Pro Max a Samsung Galaxy S23 Ultra 6

Říká se, že Galaxy S24 Ultra má titanové tělo

Design Samsung Galaxy S24 Ultra

Říká se, že Galaxy S24 Ultra má titanové tělo a doufejme, že nabídne lepší pevnost než Galaxy S23 Ultra. Na titanu je to, že je pevnější než hliník o stejné hmotnosti, ale Apple použil titan ke snížení hmotnosti iPhonu 15 Pro o 19 gramů oproti jeho předchůdci, takže pevnější stejně nebyl. Pro srovnání se očekává, že Galaxy S24 Ultra si zachová stejnou hmotnost jako jeho předchůdce, takže očekáváme, že uvidíme některé výhody pověstného titanového rámu ve srovnání s Galaxy S23 Ultra.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *