Tech tenis se posouvá na 2-0 v zápasech OVC s výhrou 6-1 v Tennessee

Napsal Dylan Fasano, TTU Sports Information

NASHVILLE, Tennessee – Dominantní přehlídkou Music City ve výši výhry 6:1 byl sobotní příběh tenisového týmu Tennessee, když Golden Eagles jeli do státu Tennessee a vedli 2:0 v utkání OVC.

Nejen, že Tech (4-10, 2-0) zůstal perfektní v jeho účetní knize, ale purpurové a zlaté pokračovaly v prudkém vzestupu, díky kterému si klub připsal tři ze svých posledních čtyř zápasů po začátku podzimu 1-10. .

Pět ze šesti Golden Eagles dosáhlo vítězství ve dvouhře nad Tigers (3-15, 0-2), přičemž všech pět kývnutí v přímých setech. Rafael Tosito se vrátil do sestavy TTU poprvé od 26. února a vyšel s velkým náskokem vítězstvím 6-3 6-0 nad Diegem Brettem Alvarezem v zápase č. 5. Tositovo vítězství bylo jednou ze dvou výher označených čisté kývnutí 6:0, Carlos Vicente zdvojnásobil Bezvadný výkon přinesl vítězství španělské Valencie 6:0 6:0 nad Maximsem Kazjijevsem o první místo. 3 vztah.

Vicente nyní vyhrál tři ze svých posledních čtyř singlových zápasů, což je tvrzení, které by se mohlo týkat i Eliase Gruberta a Miky Berghause poté, co se sobotní dynamické duo představilo na vrcholu sestavy Tech. Grubert získal peníze vítězstvím 6-1, 6-2 nad Lindrosem Mesdrachisem jako prvním, zatímco Berghaus vyhrál 6-1, 6-3 proti Danielu Pérezovi Carabalovi jako druhému.

Evžen Holiš předvedl další solidní výkon od svého návratu do sestavy Golden Eagle, s producentem Brno, Česká republika šel 2-1 v posledních třech zápasech od návratu do akce poté, co obdržel kývnutí 6-4, 6-3. Nil Moinet na setkání č. 4. Jun Sasagawa zakončil Techovu sólovku prohrou 6-2 6-3 s Pierrem Cobainem v duelu č. 6.

Golden Eagles zahájili zápas přípravným způsobem poté, co získali potřetí v letošní sezóně a podruhé v posledních třech soutěžích bod ve čtyřhře. Hollis a Andre Rodia vsítili vítězství 6:1 nad Moynettem a Brettem Alvarezem v Showdown č. 2, zatímco Sasagawa a Vicente vybojovali třetí vítězství 6:3 nad Kazejvesem a Misdrachisem.

READ  Český prezident složil přísahu sestavit novou koaliční vládu | Madison.com Zdraví, sport, zdraví a fitness

Zúčtování č. 1 mezi Grubertem a Berghausem proti Cobainovi a Carabalu ještě neskončilo, i když Tandem Tech se v době, kdy bylo vyvoláno, ujal vedení 4-3.

Golden Eagles se v neděli vrátí do akce v sedmé národní bitvě této sezóny, kdy Tech míří do Atlanty na jejich 65. zápas ve státě Georgia. První přenos byl nastaven na polední tomografii.

Fotografoval Thomas Corner

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.