Útulek pro zvířata v okrese Cumberland ošetřuje 50 nemocných psů

Útulek plný psů – přesně 50 – je nemocný v okrese Cumberland. Pracovníci společnosti Speranza Animal Rescue poblíž Mechanicsburgu si nejsou jisti, čím zvířata trpí, ale uvedli, že příznaky jsou podobné jako u chřipky. Zvířata kašlou, jsou letargická a nejedí. Psi jsou na lécích a doufejme, že se uzdraví, řekla dobrovolnice Kathleen Kroll. Útulek prosil o pomoc a komunita odpověděla. „Dali nám jídlo pro psy, jídlo pro naše dobrovolníky,“ řekla dobrovolnice Janine Guido. Komunita darovala více než 60 000 dolarů, které budou použity na péči o psy. „Neexistují žádná slova, která by vyjádřila, jak jsme vděční.“ pes právě odebraný z útulku šíří nemoc „Je to noční můra,“ řekl Guido. Chci říct, šíří se to jako požár.“ Příznaky psí chřipkyPodle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí jsou nejčastějšími příznaky psí chřipky: kašel, rýma, horečka, mastnota, výtok z očí, nedostatek chuti k jídlu a ne všechny psi vykazují známky nemoci. Uzdravení Většina psů onemocní během dvou až tří týdnů. U některých psů se však může vyvinout sekundární bakteriální infekce, která může vést k závažnějšímu onemocnění a zápalu plic, takže kdokoli, kdo má obavy o zdraví svého mazlíčka, nebo jehož zvíře vykazuje známky psí chřipky, měli byste se obrátit na svého veterináře.

Útulek plný psů – přesně 50 – je nemocný v okrese Cumberland.

pracovníci v Zachraňte Esperanzu, poblíž Mechanicsburg, si nejsou jisti, čím zvířata trpí, ale řekli, že příznaky jsou podobné příznakům chřipky. Zvířata kašlou, jsou letargická a nejedí.

Psi jsou na lécích a doufejme, že se uzdraví, řekla dobrovolnice Kathleen Kroll.

Útulek požádal o pomoc a komunita odpověděla.

„Dali nám jídlo pro psy a jídlo pro naše dobrovolníky,“ řekl Kroll.

READ  Když Chicago přechází do zvýšeného rizika COVID, kdy by se mohl vrátit mandát masky? - NBC Chicago

Komunita darovala více než 60 000 dolarů, které budou použity na péči o psy.

„Neexistují žádná slova, která by vyjádřila, jak jsme vděční,“ řekla dobrovolnice Janine Guido.

Předpokládá se, že nemoc rozšířil pes, kterého se útulek právě ujal.

„Je to noční můra. Chci říct, šíří se to jako požár,“ řekl Guido.

Příznaky psí chřipky

Podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocíNejčastější příznaky psí chřipky jsou:

  • kašel
  • Rýma
  • Horečka
  • líný
  • oční sekrety
  • nedostatek chuti k jídlu

Ne všichni psi budou vykazovat známky nemoci.

Většina nemocných psů se uzdraví do dvou až tří týdnů. U některých psů se však může vyvinout sekundární bakteriální infekce, která může vést k závažnějšímu onemocnění a zápalu plic.

Každý, kdo má obavy o zdraví svého mazlíčka, nebo jeho mazlíček vykazuje známky psí chřipky, by měl kontaktovat svého veterináře.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *