Takto bude Google Assistant vypadat s Bardem na Androidu

Takto bude Google Assistant vypadat s Bardem na Androidu

C. Scott Brown/Android Authority

turecké liry; Dr

  • Google pracuje na Bard Assistant pro telefony Android a nyní se objevily snímky obrazovky s funkcí.
  • Tyto snímky obrazovky ukazují uživatelské rozhraní, funkce a nastavení aplikace.
  • Uživatelé si budou moci vybrat mezi klasickým Google Assistant a Assistant with Bard a také budou moci přepínat klasické funkce asistenta v rámci Assistant with Bard.

Google tvrdě pracuje na Google Bard, což je primární odpověď na ChatGPT. Na Androidu se Bard hluboce integruje s Google Assistant, i když budete stále moci používat klasického Google Assistant, pokud si budete přát. Čekáme, až Google zavede Asistenta s Bardem pro nás všechny, ale mezitím už máme dobrý přehled o tom, jak bude Asistent s Bardem vypadat na Androidu.

Dylan Russell S Bardem sdílel několik snímků obrazovky Asistenta, které předvedly uživatelskou zkušenost a několik funkcí ve vývoji.

Google Assistant s cool 1

Obrazovka nastavení asistenta s Bardem dá uživatelům vědět, že Bard může také pomoci s mnoha klasickými úkoly asistenta. Obrazovka nastavení také ukazuje, jak se Asistent s Bardem může připojit k aplikacím Google, aby pro ně lépe fungoval ekosystém Google. Používání Bard vám také umožňuje nechat Bard používat vaše data ke zlepšení.

Na poslední obrazovce se zobrazí uživatelské rozhraní widgetu, když s Bardem vyvoláte asistenta, a můžete jej získat ve světlých i tmavých motivech.

Google Assistant s Cool 2

Když pomocí šipky doprava ve vyskakovacím okně rozbalíte do plného uživatelského prostředí, můžete mít zážitek bez rozptylování. Asistent s Bardem vám dá návrhy, k čemu ji můžete použít, ale samozřejmě ji můžete použít pro téměř jakýkoli úkol, který můžete psát, mluvit nebo řídit pomocí obrázku.

Google Assistant s cool 3
Google Assistant s cool 4

Aplikace Assistant with Bard bude uchovávat historii vašich konverzací s umělou inteligencí, abyste ke svým konverzacím měli přístup, pokud se k nim budete potřebovat vrátit později.

Snímky obrazovky také ukazují rozšíření Bard Extensions, která pomohou Bard Assistant stahovat data z externích zdrojů k provádění úkolů.

Google Assistant s Cool 5

Poslední sada snímků obrazovky poskytuje přehled různých nastavení. Můžeme vidět přepínání mezi Asistentem s Bardem a Google Assistant a možnost ovládat, zda chcete při používání Asistenta s Bardem používat klasické funkce Asistenta. K dispozici jsou další nastavení pro rychlé fráze, kontext obrazovky, různé funkce klasického asistenta a další.

Jak již bylo zmíněno dříve, na vyzkoušení aplikace Assistant with Bard na našich telefonech Android si musíme ještě chvíli počkat. Všimněte si, že snímky obrazovky výše ukazují nevydanou verzi asistenta s Bardem. Finální verze může vypadat jinak a může mít také různé funkce.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *