Behrens vstřelil hattrick, Rono zachránil dvě penalty, když Union Berlín porazil Mainz v úvodní části Bundesligy

Kevin Behrens vstřelil hattrick a Frederic Reunow ušetřil dvě penalty pro Union Berlín, aby zahájil novou sezónu Bundesligy pohodlnou nedělní výhrou 3:1 nad Mainzem.

Záložník Spojených států Brendan Aronson Udělal svůj první ligový start a podílel se na úvodním gólu, když chytrou patou poslal Jeroma Roussillona. Roussillon centroval a vstřelil první gól Perrinse už v první minutě hlavičkou.

Issa Ledoni přešel na druhé místo za Perrinse v deváté minutě a střídající Sheraldo Becker překonal svůj třetí gól v 70. minutě.

Střídající Milos Pantović zakončil skóre závěrečným výkopem zápasu.

Mohučský obránce Anthony Casey skóroval silnou střelou v 64. minutě, což přimělo trenéra Unionu Urse Fischera k dvojitému střídání s Robinem Goossensem, který debutoval za Beckera, který účinně pečetil skóre tečovaným křížkem pro Perrinse.

Aronson, na hostování z sestupujícího Leedsu, byl jednou ze tří nových angažmá pro Al-Ittihad spolu s českým záložníkem Alexem Krallem a nigerijským útočníkem Davidem Datro Fofana. Bylo to pro 22letého hráče počtvrté v lize za pět let po hostováních ve Philadelphii Union (MLS), Salcburku (Rakouská liga) a Leedsu (Premier League), než se připojil k asociaci.

Fofana, zapůjčený z Chelsea, zaujal svým tempem a ohrožoval obránce Mohuče. Fofana byl svědkem razantní střely, kterou zblokoval kapitán Mohuče Robin Zentner a ve 33. minutě trefil z přímého kopu břevno.

Obrana Al Ittihad si poradila s pokusy hostů stáhnout se na branku a Zentner před přestávkou rychlým zákrokem popřel Diogo Leite.

Druhý poločas nakopl život, když Litt uznal penaltu za faul na Briana Grodu. Rono v 62. minutě zachránil pokutový kop Ludovica Ajorka, v 88. minutě pak tento kousek zopakoval.

Eintracht Frankfurt hostil v pozdním zápase derby prosazující Darmstadt s Randallem Kolo Mwanem v základní sestavě. Frankfurt údajně odmítl nabídku 65 milionů eur (71 milionů dolarů) od Paris Saint-Germain za svého hvězdného útočníka a byl by odpovědný za 100 milionů eur (110 milionů dolarů).

READ  French Open: Barbora Krejková, nový klenot mezi českými tenisovými hvězdami | tenisové zprávy