Společnosti sportovních zařízení spolupracují s Playeasy za účelem zefektivnění rezervací akcí pro více než 40 zařízení po celé zemi

Partnerství pro zlepšení zábavních parků a rekreačních služeb pro obyvatele a návštěvníky prostřednictvím technologie Playeasy

Clearwater, Florida.A 4. května 2023 /PRNewswire/ — Sports Facility Companies (SFC), přední poskytovatel služeb správy sportovních zařízení, akcí a zábavních zařízení, dnes oznamuje strategické partnerství s Playeasy, přední digitální platformou podporující organizátory sportovních akcí, destinací, zařízení a akcí v a spojený stát.

Playeasy posílí schopnost SFC maximalizovat programy a akce pro více než 40 zařízení po celé zemi. Partnerství zefektivní proces pro organizátory akcí při rezervaci akcí na místech SFC, která jsou součástí sítě SF. Partnerství bude také přínosem pro místní podniky v každém místě, aby se zlepšil zážitek návštěvníků a zvýšil se ekonomický dopad na komunitu.

„Prostřednictvím naší celostátní sítě zařízení hledáme způsoby, jak maximalizovat efektivitu pro naše partnery, návštěvníky a místní komunity,“ řekl. Jason ClementSpoluzakladatel a CEO společnosti Sports Facility Companies. „Díky technologii Playeasy mohou organizátoři mládežnických sportů a promotéři akcí bez problémů hledat dostupnost v zařízeních SFC a navazovat nová partnerství.“

Na platformu Playeasy bude přidána úplná sada SFC s více než 40 zařízeními, která bude přijímat a rychle reagovat na žádosti o výběr místa od organizací pro pořádání akcí, které potřebují hostit místa. Toto partnerství umožňuje více než 450 organizátorům akcí Playeasy spojit se s nejlepšími zařízeními pro sportovní turistiku v zemi pomocí pouhých několika kliknutí.

SFC a Playeasy také povzbudí obchodní komunity v rámci SF Network, aby zlepšily návštěvnické zážitky pro 25 milionů účastníků akce a diváků, kteří stránky SFC každý rok navštíví. Návštěvníci budou mít přístup k místní zábavě, stravování a slevám od zúčastněných podniků na stránkách Playeasy Events. To umožní společnostem komunikovat přímo s účastníky návštěvy a zvýšit ekonomický dopad, který mohou generovat.

READ  45. ročník Hobby dne na české vesnici

„Je pro mě ctí spolupracovat se společnostmi poskytujícími sportovní služby, jejichž poslání ‚zlepšovat komunity prostřednictvím sportu‘ se dokonale shoduje s naší platformou a důvodem, proč Playeasy vznikla.“ Sean FlahertySpoluzakladatel a CEO společnosti Playeasy. „Toto partnerství nejenže poskytuje významnou hodnotu našim partnerům pořádajícím akce, kteří se nyní mohou snadno spojit přímo se špičkovými sportovními turistickými místy po celé zemi, ale ještě větší dopad bude hodnota, kterou společně vytvoříme pro návštěvníky a místní komunity v okolí úžasných míst. ze strany SFC.“

O společnostech sportovních zařízení

Společnosti sportovních zařízení (SFC) jsou předním národním zdrojem pro řízení a rozvoj sportovních, rekreačních, wellness a společenských zařízení. Jako řešení na klíč pro komunitní lídry i vývojáře pokrývají služby SFC škálu sportovních a volnočasových potřeb od hlavního plánování sportovní a rekreační turistiky, plánování programů a proveditelnosti prostřednictvím profesionálních služeb správy budov. Více než 40 spravovaných webových stránek a více než 1 500 členů týmu zastoupených SF Network vítá více než 25 milionů návštěvníků a generuje více než 250 milionů dolarů v ekonomickém dopadu každý rok. Chcete-li se dozvědět více, navštivte SportsFacilities.com a theSFnetwork.com.

Mediální komunikace:

Ashley Whitaker
7274743845
https://sportsfacilities.com/

Zdroj sportovních zařízení společnosti

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *