Sapousek a Reschny vedou Royals k vítězství v Tri-City

Sapousek a Reschny vedou Royals k vítězství v Tri-City

Ruben Sapousek, který bude po zisku stříbra na turnaji v roce 2023 téměř jistě v českém týmu na mistrovství světa juniorů ve Švédsku 2024, vstřelil dva góly v tříbodovém večeru, když Victoria Royals porazili Tri-City Americans 5:1. v pátek v akci Western Hockey League ve východním státě Washington.

Vytáhlý import z druhého roku přinesl v této sezóně celkový počet gólů jeho týmu na 12. Nováček roku Royals Cole Reshney prodloužil svou bodovou sérii na 14 zápasů s gólem a asistencí a na svém kontě má 21 bodů, včetně šesti gólů.

Ben Ritchie vstřelil svůj devátý gól v sezóně za Royals a Tanner Scott také vstřelil svůj devátý gól do prázdné brány v tříbodovém večeru.

Od nástupu do Victorie tento měsíc hlavní trenér James Patrick zdůrazňoval čas v útočném pásmu a „nevyhazovat puky a dávat je [opposition] Snadné výstupy v jejich oblasti. Půjde o pokračující proces ochrany puku a zvyšování jeho síly ve hře o puk.

Patrick musel být potěšen tím, co viděl v Tri-City, když Royals neúnavně tlačili na Američany (12-8-2), aby umlčeli dav 4 782 lidí v Toyota Center v Kennewicku.

Victoria držela po dvou třetinách převahu střel 27-13 a celkově 35-20.

Braden Holt vychytal výhru proti Royals a prohru Lucy Macha s Američany.

Royals (13-9-2) jsou dnes večer ve Spokane, aby si zahráli proti Chiefs (8-10-2).

Royals šli přesilovou hru 1-5 a Američané 0-2.

Další domácí zápasy Viktorie jsou úterý a středa v Save-on-Foods Memorial Center proti Kamloops Blazers (6-13-4), kteří v pátek večer porazili Vancouver Giants, ale dříve během dne vybouchli sezónu prostřednictvím výměny NHL. Toronto Maple Leafs vybralo ve druhém kole draftu Frasera Mintena do Saskatoonu pro výběr Blades v prvním kole draftů WHL 2024 a 2025, výběr ve čtvrtém kole v roce 2024 a útočníka z Kamloops Jordana Kellera.

READ  Náhled: Maďarsko vs Česká republika - předpověď, týmové novinky, sestavy

[email protected]

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *