Spojené státy a Česká republika získávají týmové tituly ve skeetu na mistrovství světa ISSF

Spojené státy a Česká republika získávají týmové tituly ve skeetu na mistrovství světa ISSF

Udržujte olympijské zprávy zdarma

Podpora insidethegames.biz na 10

Již téměř 15 let je insidethegames.biz v popředí neohroženého zpravodajství o tom, co se děje v olympijském hnutí. Jako první web, který není umístěn za poplatkovou stěnou, jsme všem zpřístupnili zprávy o Mezinárodním olympijském výboru, olympijských a paralympijských hrách, hrách Commonwealthu a dalších důležitých událostech.

insidethegames.biz má celosvětovou reputaci pro své zpravodajství a šíři svého pokrytí. Pro mnoho našich čtenářů z více než 200 zemí a území z celého světa je tento web důležitou součástí jejich každodenního života. Ping našeho bezplatného denního e-mailového upozornění, které bude zasíláno 365 dní v roce každý rok v 6:30 britského času, přistane v jejich doručené poště jako součást jejich prvního známého šálku kávy.

Během nejhorší epidemie COVID-19 si insidethegames.biz udržoval vysokou kvalitu všech zpráv denně přicházejících z celého světa. Byli jsme první publikací na světě, která představovala hrozbu, kterou pro olympijské hnutí představuje koronavirus, a poskytla bezkonkurenční pokrytí epidemie.

Jak se svět začíná vynořovat z vládní krize, insidethegames.biz by vás rád pozval, abyste nám pomohli na naší cestě financováním našeho nezávislého časopisu. Vaší hlavní podporou je olympijské hnutí a o událostech, které jej formují, budeme i nadále podrobně informovat. To znamená, že naše webové stránky mohou být otevřené pro každého. Minulý rok si téměř 25 milionů lidí přečetlo, co bylo na Games.com, což z nás udělalo největší zdroj nezávislých zpráv o tom, co se děje ve světové hře.

Každý příspěvek, velký nebo malý, pomáhá udržovat a zlepšovat naše globální pokrytí v nadcházejících letech. Náš malý a oddaný tým byl velmi zaneprázdněn pokrytím reorganizovaných olympijských a paralympijských her v Tokiu v loňském roce, což byla bezprecedentní logistická výzva, která natáhla naše omezené zdroje na limit.

READ  Ke vstupu do vlády chce česká strana referendum o vystoupení z EU

Zbytek roku 2022 nebude o nic méně rušný nebo náročný. Pořádali jsme zimní olympiádu a paralympiádu v Pekingu, kam jsme vyslali tým čtyř reportérů, aby hostili Hry Commonwealthu v Birminghamu, Letní světovou univerzitu a Asijské hry v Číně, Světové hry v Alabamě a několik mistrovství světa. Kromě toho má Katar samozřejmě mistrovství světa ve fotbale.

Na rozdíl od mnoha jiných je Insight games.com k dispozici ke čtení všem bez ohledu na to, co si mohou dovolit. Děláme to proto, že věříme, že hra patří všem a každý může číst informace bez ohledu na svou finanční situaci. Když se jiní snaží mít finanční prospěch z informací, jsme odhodláni je sdílet s co největším počtem lidí. Čím více lidí bude mít aktuální informace o globálních událostech a pochopí jejich dopad, tím více bude hra nucena být transparentní.

Podpora insidethegames.biz po dobu 10 – jen minutu. Pokud můžete, podpořte nás každý měsíc pravidelnou částkou. Dík.

Přečtěte si více

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *