Snížení financování GOP IRS by poškodilo cíle zákaznických služeb

Snížení financování GOP IRS by poškodilo cíle zákaznických služeb
  • Ministryně financí Janet Yellenová v úterý oznámila cíle IRS pro sezónu 2024 pro podávání daňových přiznání.
  • Yellen rozšířila své předchozí cíle a zdůraznila plány IRS na zlepšení služeb a technologií a omezený bezplatný pilotní program přímého souboru pro nadcházející daňovou sezónu.
  • Projev přichází necelý týden poté, co Sněmovna reprezentantů vedená republikány schválila návrh zákona o poskytnutí miliard dolarů na pomoc Izraeli spolu se stejnými škrty ve financování IRS.

Americká ministryně financí Janet Yellenová nastiňuje zlepšení, která IRS poskytne daňovým poplatníkům v roce 2024, během poznámek v ústředí IRS ve Washingtonu 7. listopadu 2023.

Kevin Lamarque | Reuters

Yellenová uvedla, že agentura udělala během sezóny podávání daňových přiznání v roce 2023 „obrovský skok vpřed“ tím, že výrazně zkrátila čekací doby na telefon.

„V této sezóně podávání žádostí budeme stavět na tomto základu a pokračovat v rozšiřování služeb pro daňové poplatníky: telefonicky, online a osobně,“ řekla.

Obnovením závazku agentury dosáhnout úrovně služeb 85 % se IRS zaměří na průměrné čekací doby na volání pět minut nebo méně.

Yellenová také zdůraznila plány na zlepšení online práce agentury Kde získám náhradu? Nástroj spolu s více hodinami osobní asistence Centra pomoci daňovým poplatníkům A Dobrovolná příprava na daň.

IRS také splnila cíl iniciativy pro bezpapírové zpracování, která umožňuje daňovým poplatníkům nahrávat všechna oznámení a reagovat na ně elektronicky.

Problémem IRS byl nedostatek papírování a agentura odhaduje, že více než 94 % jednotlivých daňových poplatníků již nebude muset posílat poštu.

„Úřad IRS bude pracovat na snížení chyb a nákladů na úložiště,“ řekla Yellenová. „Zrychlíme doby zpracování pro systém jako celek.“

Do začátku sezóny podávání zpráv budou moci daňoví poplatníci podat 20 digitálních formulářů, včetně určitých obchodních formulářů, řekla.

READ  Nejméně 30 migrantů se bojí své smrti při katastrofě na Kanárských ostrovech

IRS bude také upřednostňovat omezený pilotní program s přímým podáním, který je dostupný některým daňovým poplatníkům ve 13 státech, aby mohli zdarma podávat federální přiznání, řekla Yellenová.

„Pilot je příležitostí se učit,“ řekla. „Budeme testovat zkušenosti daňových poplatníků, technologie, zákaznickou podporu, státní integraci a prevenci podvodů a poté tyto nápady použijeme, když zvažujeme jejich rozšíření na více uživatelů.“

Agentura stále dokončuje rozsah pilotního programu pouze pro pozvání, ale očekává, že služba bude zahrnovat jednotlivce, páry a rodiny s nízkými až středními příjmy, kteří uplatňují standardní odpočet.

Projev Yellenové přichází necelý týden poté, co se sešla Sněmovna reprezentantů vedená republikány Prošel jsem účtem Poskytnout Izraeli pomoc ve výši 14,3 miliardy dolarů v kombinaci se stejnými škrty ve financování IRS podporovaným nově zvoleným předsedou sněmovny Mikem Johnsonem, R-Los Angeles.

Toto je podruhé, co republikáni Sněmovny reprezentantů hlasovali pro definancování IRS v roce 2023, což je z velké části vnímáno jako politické poselství bez podpory demokraticky kontrolovaného Senátu. Podle rozpočtového úřadu Kongresu by nový návrh zákona zvýšil schodek amerického rozpočtu o 26,8 miliardy dolarů zpráva.

„Politické hraní s financováním IRS je nepřijatelné,“ řekla Yellenová. „Řezání by bylo škodlivé a nezodpovědné.“

Nenechte si ujít tyto příběhy od CNBC PRO:

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *