Facebook vypíná proizraelskou stránku poté, co bylo oznámeno, že byla terčem kampaně nenávistných projevů

Sociální média Facebookový gigant odstranil profesionálaIzrael Na tuto stránku se minulý týden zaměřili islamističtí extrémisté, a to uprostřed pokračujících nepokojů v pásmu Gazy.

Stránka Jeruzalémského modlitebního týmu, která má desítky milionů následovníků, byla údajně vypnuta v pátek poté, co byla zaplavena komentáři lidí, kteří ji údajně chtěli stáhnout z internetu.

Řekl zakladatel stránky, Michael Evans Christian Broadcasting Network Že došlo k „organizovanému pokusu“ radikálních islamistů zaměřit stránku. Evans poté uvedl, že lidé, kteří na stránky zveřejnili více než milion komentářů, kontaktovali Facebook a řekli, že na něj nikdy nenapsali.

A Samostatný zpravodajský kanál Uvádí se, že Evans uvedl, že část zveřejněného obsahu byla extrémně antisemitská, včetně obrázků Hitlera.

„Byl to úplný podvod,“ řekl Evans CBN. Byl to chytrý a klamný plán islámských extremistů.

Přímé aktualizace: Izrael je „odhodlán pokračovat“ v operacích proti Hamasu, uvádí Netanjahu navzdory Bidenově armádě

Podle příspěvku byla zveřejněna videa na YouTube a zprávy na Facebooku o tom, jak klikat na platformy stránky Jeruzalémského modlitebního týmu.

Evans údajně vedl online modlitbu k Izraeli uprostřed probíhajících bojů.

Mluvčí jeruzalémského modlitebního týmu nereagoval na žádost Fox News o komentář.

Facebook neodpověděl na žádost o komentář.

Kliknutím sem zobrazíte aplikaci FOX NEWS

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu ve středu posílil svou rétoriku, jak pokračoval krvavý konflikt v pásmu Gazy, a to navzdory výzvám USA k zastavení eskalace operace, která vyústila ve stovky obětí.

Izrael pokračoval v bombardování cílů Hamasu v Gaze leteckými údery, zatímco palestinští radikálové bušili do Izraele raketovou palbou po celý den. V další známce možné eskalace vypustili ozbrojenci v Libanonu palbu raket do severního Izraele.

Aktuální kolo bojů mezi Izraelem a Hamásem začalo 10. května, kdy militantní skupina vypálila rakety dlouhého doletu na Jeruzalém po několika dnech střetů mezi palestinskými demonstranty a izraelskou policií ve sloučenině mešity Al-Aksá, která je pro Židy a Izraelity nestálým místem. Muslimové. .

READ  Kanada zvažuje vyhoštění čínského diplomata za útok na zákonodárce

K této zprávě přispěl Associated Press.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *