Johnny Depp říká, že ho bojkotoval Hollywood – Billboard

Johnny Depp říká, že má pocit, že ho Hollywood bojkotoval, protože jeho nejnovější film, Minamata, ještě nebyl promítán v USA, a jeho pád z Hollywoodu popisuje jako „absurditu v matematice médií“.

Diskuse o filmu v novém rozhovoru s Nedělní časyV tomto článku Depp diskutoval o „pěti neskutečných letech“, kterými prošel během svého spadu do hollywoodské komunity.

prozkoumat

Podívejte se na nejnovější videa, infografiky a novinky

Depp ve filmu hraje W. Eugene Smitha, amerického fotožurnalistu, který pomohl odhalit zničující dopad otravy rtutí na pobřežní komunity v Japonsku v 70. letech 20. století.

Poté, co herec prohrál případ pomluvy proti britskému bulvárnímu tisku slunceMGM v článku o Deppovi a jeho bývalé manželce Amber Heard, odkazující na herce jako na „mlátiče manželek“, údajně zastavilo vydání projektu Andrewa Levitase, který režíroval. Depp byl také nucen odejít z Warner Bros. ‚The Fantastic Beasts franšíza v loňském roce poté, co prohrál případ.

Depp řekl, že „se podíval těmto lidem do očí a slíbil, že nebudeme zneužíváni. Ten film je uctivý. Myslím, že jsme dodrželi svůj konec dohody, ale ti, kteří přišli později, by také měli dodržet svůj konec.“

58letý herec také mluvil o svém postavení ve filmovém průmyslu, když řekl: „Některé filmy se dotýkají lidí a to ovlivňuje ty v Minamatě a lidi, kteří trpí podobnými věcmi. A za co… kvůli hollywoodskému bojkotu mě? Jeden muž a jeden herec v pozici Nepříjemné a chaotické v posledních letech?“

Depp poznamenal, že je to „směřovat tam, kam potřebuji jít, aby se to všechno stalo… abych zvýraznil věci.“

Případ pomluvy byl pro Deppa součástí řady problémů. Přesto má v branži příznivce. Filmové festivaly v San Sebastianu a v Karlových Varech nedávno zdvojnásobily svá rozhodnutí ocenit kontroverzní hvězdu, přestože byla za svá rozhodnutí kritizována. Filmový festival v San Sebastianu tento týden oznámil, že poctí Deppa cenou Donostia, poctou za celoživotní dílo, která oceňuje „mimořádné příspěvky do světa kinematografie“.

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary v České republice také uvedl, že oslaví hvězdu Pirátů z Karibiku a „uctí a vzdá hold dlouhé kariéře a trvalému odkazu uznávaného herce ve světovém filmovém průmyslu“.

Tento článek se původně objevil v THR.com.

READ  Jak obrýlený „anti-Bond“ změnil život Michaela Caina

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *