Slovenské předsednictví má na starost vicepremiér Fico – Politico

Slovenské předsednictví má na starost vicepremiér Fico – Politico

Opozicí podporovaný Kurčuk řekl, že nevidí důvod posílat slovenské vojáky bojovat do sousední Ukrajiny, ale Dodal, že podporuje Kyjev je ve válce proti invazním ruským silám, protože „bezpečnost Ukrajiny zvyšuje naši bezpečnost… A je jasné, že pokud Ukrajina prohraje válku, přiblíží to válku mnohem blíže našim hranicím“.

Pak přišel na řadu Eric Thomas, ministr sociálních věcí a člen Pellegriniho strany, který… Řekl to na tiskové konferenci 27. března: „Chci říct lidem, starším lidem a všem zranitelným skupinám, že pokud se Korczuk stane prezidentem a tato vláda padne, přijdete o všechny své sociální dávky.“

Thomas nevysvětlil, jak mohl Korčok svrhnout vládu nebo jakou moc má prezidentský úřad nad sociálními dávkami, což Thomasovo vlastní ministerstvo schválilo.

Na stejné tiskové konferenci se Pellegrini vrátil k pandemii Covid-19, která se objevila během předchozí vlády v letech 2020–2023, ve které Korczuk působil jako ministr zahraničí. Pellegrini, který se také postavil na stranu důchodců, řekl, že „během pandemie byli zavření doma…

Thomas poté oznámil jednorázovou platbu ve výši 300 EUR důchodcům „jako kompenzaci a kompenzaci za všechny tyto škody“ a také vánoční důchodový bonus ve výši 600 EUR.

Ministr obrany Robert Kaliňák 28. března Oznámit Jarní prémii 500 eur dostane asi 20 tisíc vojáků a zaměstnanců slovenského ministerstva. Aby toho nebylo málo, ministr vnitra Matusz Schuttag Stock – rovněž člen Pellegriniho strany Hellas – Oznámit Na sociálních sítích obdrží téměř 24 000 policistů a hasičů bonus 500 eur v nadcházejících platových balíčcích.

READ  Demokraté navrhli klimatický zákon jako změnu hry. Zde je návod.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *