Slavná středověká tapiserie Bayeux je online, každé téma

Světově proslulý středověk Bio tkanina Návštěvníci mohou být blokováni z důvodu Koronavirová pandemie„Ale její strážci vložili digitální verzi online, aby si veřejnost mohla bezpečně užít její legendární kus látky z domova.

Tento soubor pořízený 18. září 2019 ukazuje velkou část tapisérie Bayeux z 11. století zaznamenávající normanskou invazi do Anglie v Bayeux v Normandii ve Francii. (AP Photo / Kamil Zihnioglu, File)

Při délce přibližně 70 metrů (77 yardů) mohou být uživatelé obeznámeni s používáním funkce posouvání svých počítačů.

Rozhodnutí je velmi jasné Na panoramatu internetu Že při přiblížení vidíte vlákna každého stehu.

Kliknutím sem zobrazíte aplikaci FOX NEWS

Tato fotografie poskytnutá radnicí Bayeux ukazuje techniky pracující v gobelínu v Bayeux v Normandii 8. ledna 2020. (Ville de Bayeux prostřednictvím AP)

Tato fotografie poskytnutá radnicí Bayeux ukazuje techniky pracující v gobelínu v Bayeux v Normandii 8. ledna 2020. (Ville de Bayeux prostřednictvím AP)

Bio tkanina Předpokládá se, že sahá až do 11. století a líčí události, které vedly k invazi Normanů Anglie„Připomínat éru v živých – a někdy krvavých – detailech.

I když byl velmi starý, vykazoval relativně malý rozklad. V rámci obnovy plánované na rok 2024 v muzeu, kde je umístěno, byl však zaveden plán opravy eroze vyprávěcí vazby. Město Bayeux Normandie.

READ  Papežova noc po operaci střev v Římě proběhla „dobře“.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *