Tým Gardy, který vyšetřuje loupeže na poště v Corku, zatkl muže

Gardaí vyslýchá muže ohledně tří ozbrojených razií na dvou poštách v Cork City z minulého týdne, při kterých byli zákazníci ohrožováni noži.

Devětačtyřicetiletého muže, jehož adresa je na jižní straně Cork City, zatkli dva starší detektivové ze stanice Anglesea Street Garda asi 30 minut poté, co maskovaný útočník vyhrožoval ženě nožem na poště South Douglas Road. přesně týden.. Byl okraden za podobných okolností.

Muž s maskou Covid, čepicí a čepicí vstoupil na poštu kolem 12:30, ozbrojený nožem.

Vyhrožoval asi dvacetileté ženě, která stála ve frontě, a údajně jí držel nůž na krku a po zaměstnancích požadoval vydání hotovosti.

Podařilo se jim spustit poplach a muž utekl s prázdnýma rukama, když na místo přispěchali Gardaí.

Žena, která pochází z České republiky, neutrpěla žádné fyzické zranění, ale událost ji hluboce traumatizovala.

Dva vedoucí vyšetřovatelé objevili muže sedícího v zaparkovaném SUV asi 500 metrů od pošty, který díky rozsáhlému zkoumání videozáznamu uzavřeného televizního okruhu a analýze pohybu vozidla odpovídal popisu vozidla, který byl spojen s ozbrojená loupež. ve středu na Ballintemple Post Office.

Přistoupili k muži a drželi ho, dokud nepřišli jeho kolegové. Byl nalezen nůž a auto a množství oblečení bylo zabaveno pro soudní znalectví.

Muž byl převezen na stanici Bridewell Garda, kde byl držen podle ustanovení § 4 zákona o trestním soudnictví z roku 1984, který umožňuje zadržování podezřelých po dobu až 24 hodin.

Je vyslýchán kvůli třem raziím na dvou poštách od minulého pátku. Pošty jsou od sebe asi kilometr a blízko adresy podezřelého v Mahónu.

Je zřejmé, že podezřelý je Gardaí neznámý a detektivové se včera v noci snažili zjistit motiv krádeží.

Minulý pátek vstoupil muž s maskou na obličej Covid, kloboukem a baretem kolem poledne na poštu South Douglas Road, popadl muže ve frontě a vyhrožoval mu nožem, než požádal zaměstnance o vydání hotovosti.

READ  Česká inflace dosahuje 17,5 procenta

Utekl pěšky s velkou hotovostí, ale vyšetřovatelé se domnívají, že mohl zaparkovat své auto několik set metrů v oblasti a po loupeži se v oblasti zdržel ještě nějakou dobu.

Ve středu pak muž s maskou Covid, kloboukem a mikinou vstoupil na poštu Ballintemple ozbrojený nožem, nožem vyhrožoval zákazníkovi a utekl s menšími penězi.

Útočník se včera vrátil na poštu South Douglas Road, ale utekl s prázdnýma rukama.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *