Skotský záložník Kenny MacLean je mimo Euro 2020 kvůli zranění kolena

Skotský záložník Kenny MacLean byl vyloučen z Euro 2020 poté, co Norwich potvrdil plný rozsah zranění kolena.

29letý McLean strávil tři měsíce na rehabilitaci poté, co si v sobotním finále sezóny v Barnsley poranil střední vazy.

Norwich na svém oficiálním webu uvedl: „Kenny MacLean je naplánován mimo provoz po dobu 12 týdnů po potvrzení zranění kolenního vazu.“

Od té doby následné skeny a další vyhodnocení odhalily významné poškození mediálního kolaterálního vazu v pravém koleni McLeana.

„MacLean nyní podstoupí další zhodnocení s ortopedickým konzultantem, aby potvrdil operační a rehabilitační plán úrazu.“

Bývalý záložník Saint Mirren a Aberdeen byl vyřazen z remízy Norwichu 2: 2 s Barnsley na začátku druhé poloviny poté, co byl odmítnut kvůli skluzu v pokutovém území.

Kenny MacLean, vpravo, měl na sobě kolenní ortézu a používal berle, zatímco on a jeho spoluhráči sbírali mistrovskou trofej (Mike Egerton / Pensylvánie)

Znovu se objevil v Oakwillu, měl na sobě kolenní ortézu a používal berle, zatímco on a jeho spoluhráči sbírali mistrovskou trofej.

Maclean debutoval za Skotsko proti České republice v březnu 2016, odehrál 20 zápasů a vstřelil jeden gól.

Podílel se na všech třech skotských kvalifikacích na mistrovství světa v březnu, počínaje vítězstvím 4-0 nad Faerskými ostrovy v Hampden Parku.

Skotsko zahajuje svoji kampaň mistrovství Evropy proti České republice 14. června.

READ  Očista, stalinistický styl - Pražský zpravodaj

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *