Servery říkají, že vás „soudí“, když sedíte na stejné straně kabiny

Servery říkají, že vás „soudí“, když sedíte na stejné straně kabiny

Virální video o tom, co trápí servery, vyvolalo u diváků takový odpor, že tvůrce stáhl sekci komentářů.

V trendech TikTokkterá nasbírala přes milion zhlédnutí, vidí Kelly (@kelly.ella86) a její kolegyně servírky odhalit vše, za co posuzují zákazníky – včetně toho, že sedí na stejné straně stánku.

„Jsme servírky, budeme naštvaní, když si objednáte kolu a vodu a vy jen pijete kolu,“ říká Kelly v klipu.

Další servírka dodává: „Jsme servírky a budeme se smát vašim vtipům, protože platíte naše účty.“

Video pokračuje tímto způsobem, když líčí další fakta o práci. Patří mezi ně: říkat zákazníkům, že jejich jídlo je téměř hotové, když právě volali, křičet, když zákazníci požadují speciální přípravu, a mluvit se zákazníky v kuchyni, kteří žádají horký čaj.

Servery také hlásí, že nemají oprávnění vypnout termostat na základě požadavků hostů. Stejně jako ostatní zaměstnanci restaurace, Kelly také vyjádřil pohrdání zákazníky, kteří se objeví 10 minut před zavírací dobou. A servery samozřejmě říkají: „Budeme vás soudit, když budete se svým přítelem sedět na stejné straně stánku.“

Tento formát videa je součástí virálního trendu TikTok, kde lidé odhalují to dobré, špatné a co může být spojeno s určitými částmi jejich identity. Další tvůrci zahráli skladby „My jsme dívky“, „My jsme bratři“ a „Jsme zubaři“.

Zatímco mnoho serverů v sekci komentářů považovalo video za vtipné a mělo s ním hodně společného, ​​jiné, jmenovitě strávníci, byli uraženi seznamem obtěžování servírek. Negativní komentáře a odpovědi se zřejmě tak zhoršily, že Kelly vypnul sekci komentářů, takže se v ní nezobrazovaly žádné komentáře.

@kelly.ella86 Romantizujte naši práci ✨ #Servírka #restaurace #fyp #steaková restaurace #Byly to dívky #dovolenázn #horký čaj #stánek #stůl #rozporuje #jídlo #práce ♬ originální zvuk – Kelly

READ  Microsoft a Sony uzavřeli dohodu o zachování herní franšízy Activision Blizzard PlayStation po akvizici

Jedna věc, kvůli které se lidé urazili, bylo, že seděli na stejné straně stánku, ale zdá se, že mnoho lidí je proti, a existují celé články, Reddit Podporujea blogové příspěvky na toto téma.

„Ne vážně, jen přestaň. Uvádíš se do rozpaků. Možná se snažíš světu oznámit, že jsi šíleně zamilovaný, ale jen ze sebe děláš špatně. Mám pocit, že hraješ hru.“ s širokou veřejností nazvanou ‚Pojďme se podívat, jak ho dokážeme ztrapnit.‘ Všichni.“ „A vy vyhrajete“ je jedna řekl přísný bloger.

„Nesnáším, když vstoupí do sousedních hostů a když dostanou všechna PDA,“ napsal jeden z Redditor.

The Daily Dot oslovil Kellyho s žádostí o komentář prostřednictvím přímé zprávy na Instagramu.

*První zveřejnění: 28. listopadu 2023, 8:25 CST

Stacey Fernandezová

Stacy Fernandez je spisovatelka na volné noze, projektová manažerka a specialistka na komunikaci. Pracovala v The Texas Tribune a The Dallas Morning News a spravuje sociální média v The Education Trust New York. Jejím oblíbeným koníčkem je hledání skrytých drahokamů v sekáčích, miluje dobrou audioknihu a je milovnicí čokolády.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *