Zdá se, že David Krejci zavřel dveře k potenciálnímu návratu do Bruins

3. února 2021; Philadelphia, Pennsylvania, USA; Center Boston Bruins David Craigie (46) vs. Philadelphia Flyers ve Wells Fargo Center. Povinný kredit: Eric Hartline-USA TODAY Sports

Boston Bruins odmítli zavřít dveře k potenciálnímu návratu Davida Craigieho v letech 2021-22.

Začalo to generálním ředitelem Bruins Donem Sweeneym a pokračovalo technickým manažerem Bruins Brucem Cassidym.

Ani jeden z nich nebyl Kristiho přesunem do České republiky nijak zvlášť šokován, takže bylo zcela pravděpodobné, že pracovali s jakýmsi vnitřním informováním, které se teprve dostalo na povrch. Potenciální návrat Krejciho mohl být komplikovaný z hlediska manévrování soupisky s ústupky obchodu NHL a termínem, jistě, ale skutečnost, že dveře byly vždy otevřené, vypadalo z černo -zlatého hlediska povzbudivě.

Krejciho vlastní prohlášení také říkalo, že to nebylo rozloučení a že ho brzy zase uvidíte v TD Garden.

Byl to ale Krich, kdo zavřel dveře k myšlence na své úvodní tiskové konferenci se svým novým českým týmem.

“Zůstanu v Olomouci celou sezónu,” Craigsey řekl novinářům (přes Google Translate). “Podepsal jsem roční smlouvu. Momentálně mi není jasné, co bude dál, ale vrátit se na jaře zpět do Bostonu rozhodně není ve hře.”

Ach, ale …

Když bude Krejci oficiálně mimo hru pro roky 2021-22, Bruins budou muset najít řešení uprostřed promítaného druhého řádku, aby na křídlech zobrazili nově rozšířený Taylor Hall a Craig Smith.

Bruins již na začátku jmenoval Charlieho Coyla jako favorita, ale tým má další možnosti, včetně Erika Hauly a Jacka Studnicka. Bruins by také mohl najít potenciální řešení na komerčním trhu, pokud by interní kandidáti týmu svou práci nezvládli.

Klepnutím sem zobrazíte úplné pokrytí Bruins 98,5 The Sports Hub.


Ty Anderson je spisovatel a publicista na 985TheSportsHub.com. Jakékoli vyjádřené názory nemusí nutně odrážet názory společnosti 98.5 The Sports Hub, Beasley Media Group nebo jakékoli její pobočky. Křičte na něj na Twitteru: Vložte tweet

READ  Athletic očekávejte plný dům | Hartford Athletic

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *