Ryder Cup 2023: Kdo soutěží za tým Evropy, kterému se krátí čas, aby udělal dojem? | Golfové novinky

Ryder Cup 2023: Kdo soutěží za tým Evropy, kterému se krátí čas, aby udělal dojem?  |  Golfové novinky

Podíváme se blíže na uchazeče o tým Evropy v Ryder Cupu v září; John Rahm a Rory McIlroy jsou jedinými potvrzenými hráči, kteří byli kapitánem Luka Donalda. Sledujte Ryder Cup živě od 30. září do 2. října na Sky Sports Golf


7:47, Spojené království, úterý 15. srpna 2023

Sezóna DP World Tour pokračuje tento týden na ISPS Handa World Invitational, přičemž hráčům dochází čas, aby se pokusili kvalifikovat do týmu Ryder Cup v Evropě.

Inovativní událost, která je společně schválena DP World Tour, LPGA Tour a Ladies European Tour, vidí muže a ženy hrát na stejných hřištích ve stejnou dobu, přičemž turnaj je jedním ze tří zbývajících událostí v kvalifikační kampani Ryder Cupu.

D+D Real Czech Masters následující týden a Omega European Masters od 31. srpna do 3. září jsou jediné další turnaje DP World Tour, kde jsou k vidění body Ryder Cupu, přičemž kapitán Luke Donald jmenoval své kapitánské tipy 4. září.

Rory McIlroy říká, že Ryder Cup je nyní jeho hlavním zaměřením po tom, co popsal jako „nezapomenutelný“ týden na The Open.

Tři nejlepší hráči na European Points List a další tři dostupní na Global Points List se automaticky kvalifikují a objeví se v Marco Simone GC od 30. září do 2. října živě na Sky Sports, přičemž šest Donaldových výběrů pak dokončí Team Europe. pruhování.

Mistr šampion John Ram a čtyřnásobný hlavní vítěz Rory McIlroy V tabulce už drží nenapadnutelné místo a oba budou hrát pro Donalda klíčové role v Římě, ale spousta hráčů stále bojuje o poslední místo v evropské bodovací listině.

Ohlédnutí za tím nejlepším z napínavého třetího kola Johna Rahma, který měl skóre osm pod par, které ho přivedlo do boje na The Open

Robert McIntyre Po druhém místě na Genesis Scottish Open se posunul na třetí místo po čtvrtém místě na Made in Himmerland minulý týden, přičemž Skot chce debutovat v Ryder Cupu v místě, kde naposledy vyhrál Italian DS Car Open. Září.

READ  Pavlyuchenkova porazila v Paříži Rybakinu, aby dosáhla poloviny grandslamového turnaje

McIntyre vede před Německem o 90 bodů Yannick Paulkterý byl po velkou část roku v automatických kvalifikacích poté, co loni v říjnu vyhrál golfový turnaj Mallorca Open a v roce 2023 se umístil v top 10 na DP World Tour.

Adrian Mironek V květnu vyhrál Italian Open a stále bojuje o to, aby se stal prvním polským hráčem v Ryder Cupu v historii, aktuálně je 129 bodů za McIntyrem na pátém místě, zatímco Tommy Fleetwood Je pátý, ale momentálně se může kvalifikovat přes World Points List.

Tommy Fleetwood zahrál dlouhou birdie jamku, aby zažehl své poslední kolo na The Open

Abu Dhabi HSBC Championship vítěz Viktor Pérez Zaujímá šesté místo a připojuje se k MacIntyre a Adrian Otegui (9.) v tomto týdnu v Severním Irsku, aby se pokusil posunout v pořadí Ryder Cupu.

Rasmus Hoggard A Shane Lowry Ostatní hráči jsou aktuálně v top 10 a oba se představí příští týden ve Švýcarsku, zatímco Jordan Smith (12.), Jorge Campello (13.), Jost Luiten (14.) a vítěz z roku 2018 Thorbjorn Olesen (16.) budou potřebovat. vést k zásadnímu ukončení jejich kvalifikační kampaně v nadcházejících týdnech, pokud by si zajistili pozdní místo.

Legendární golfový trenér Pete Quinn tvrdí, že 51letý Padraig Harrington si zaslouží místo v evropském týmu před Ryder Cupem v Římě a odhaluje, že rostoucí síla mu v poslední době pomohla zlepšit jeho hru.

A co globální bodový seznam?

Dva zbývající turnaje FedExCup Playoff – tento týden BMW Championship a Season Finale Tour Championship od 24. do 27. srpna – jsou poslední dva turnaje PGA Tour pro evropské hráče, které se kvalifikují prostřednictvím World Point List.

Kapitán Ryder Cupu Luke Donald diskutuje o tom, proč je týden na Ryder Cupu tak důležitý, když probírá plány s hráči a přiznává, že má turnaj na mysli 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Ram a McIlroy také drží první dvě místa v tomto seznamu Viktor HoflandA Matt FitzpatrickA Terrell HattonA Tommy Fleetwood Ta je další na řadě.

READ  Spojené státy porazily Českou republiku na mistrovství světa žen v hokeji | sportovní

Sepp StrakaA Shane LowryA Justin Rose A Adrian Mironek Poté vypadnou z top 10, ale protože Lowry chybí v play-off FedExCupu, Straka a Rose mohou skutečně hrát, aby si upevnili své místo v Římě.

Může Evropa znovu získat Ryder Cup v Římě? Sledujte soutěž Bienále živě od 30. září do 2. října na Sky Sports.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *