Rozšíření ostrova duchů Tsushima Iki ukazuje „odlišný pohled na mongolskou expanzi“

Ve hře Ghost of Tsushima Director’s Cut je zjevně mnohem více – od upgradovaných vizuálů na PS5 až po zcela nový příběh v expanzi Iki Island. Proto jsme šli rovnou do Sucker Punch, abychom zjistili více od kreativní ředitelky Nate Foxové a prostředí, které řídí Joannu Wang.

K upgradům a doplňkům PS5 se dostaneme později, protože skutečnou hvězdou této show je expanze Iki Island. Je to úplně nový příběh odehrávající se na novém území, na ostrově mezi Tsushimou a japonskou pevninou. Vložit do příběhu tak hustého a protkaného jako hlavní příběh Tsushima zcela novou dějovou linii je zjevně zajímavá výzva a důležitost nového obsahu byla pro Fox jednou z mých prvních otázek. „Jakmile hráč projde první kapitolou Ghost of Tsushima a odejde do Toyotamy, bude mít přístup k expanzi na ostrově Iki,“ vysvětluje Fox. Rozhodně dodává: „Vyprávění na ostrově Iki respektuje rozhodnutí, která jste udělali v Tsushimě,“ tvrdí a říká: „Bude vás mít příběh, který vás vezme.“

ostrovní život

(Obrazový kredit: Sony)

Nebudeme se zabývat podrobnostmi o tom, co je tento příběh kvůli spoilerům, ale vysvětluje to, jak nový příběh funguje – jednoduše se připojíte k seznamu doprovodných úkolů a vedlejších úkolů, které po cestě vyzvednete, a budete součástí co se děje v hlavní hře, spíše než příslušenství. (Existuje něco, co Fox říká, že je „obtížné“ udělat.) Jakmile tuto možnost odemknete, budete moci k Iki plout kdykoli budete chtít, vysvětluje Fox. A pokud jste již hru dokončili, bude tam, připravená a čekající, až se načte.

Vedení prostředí Joanna Wang nabízí trochu otrávenosti z otevření expanze, když mluví o některých nových prostředích, se kterými se můžete setkat: „Takže jeden příklad je na začátku, jeden z mých oblíbených příkladů; když přistanete v Ike, můžete najít jeskyně, “vysvětlila. „Je to vlastně úkryt pro pašeráky a vidíte, kde byli lidé.“ [and] Můžete také najít důkazy o tom, co se teď na ostrově děje. “

READ  Výsledky týdenního průzkumu: Silná poptávka po Galaxy S22 Ultra, zbylých dvou v jejím stínu

Prořízněte ducha východu z Tsushimy

(Obrazový kredit: Sony)

Toto další dobrodružství má přibližně stejnou velikost jako hraní podle Foxe. „Získali jsme jiný pohled na smysl pro Mughalovu expanzi,“ pokračuje, „další aspekt toho, jak Mughalové hledali dobýt tento prostor a použít jinou cestu než Khotun Khan.“ V tomto případě invaze pochází od orla, nového darebáka, který se z přívěsů zdá, že užívá nějaký druh mysli měnící drogy k rozbití a podrobení Jin, spolu s místními obyvateli. Ačkoli když jsem stiskl Foxe, abych získal další informace, jednoduše odpověděl, bylo „mnoho podrobností, které bych raději nepopisoval“. Co řekne o událostech Ikki je, že „Jin ví [the Mongols] Důvěrněji – stejně jako Iki Islanders, kteří mají své vlastní spojení s mongolskou invazí, „zvědavě hostují“, a dokonce i obyvatele ostrova Tsushima.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.