Remake Final Fantasy 7 na PC má několik zásadních problémů

Zatímco mnozí byli docela nadšeni, když Final Fantasy 7 Remake konečně přišel na PC rok a půl po původním datu vydání, bylo zjištěno, že tento port má některé zásadní problémy, které, jak doufáme, vyřešíme v budoucím patchi.

Jak jsem zmínil počítačové hry , Nabídka nastavení grafiky Final Fantasy 7 Remake na PC je překvapivě nahá A nabízí „možnost proměnlivé snímkové frekvence, žádný způsob, jak upravit vyhlazování, přepínat VSync nebo ovládat efekty, jako je rozmazání pohybu. Neexistuje ani způsob, jak ovládat měřítko rozlišení, které by pomohlo vyvážit kvalitu obrazu a výkon.

Když už jsme u výkonu, objevily se také zprávy o nízké snímkové frekvenci a nestabilitě při pouhém pohybu fotoaparátu.

Digitální slévárna John Lineman A Alexandre Battaglia Všiml jsem si těchto problémů, dokonce i při fotografování s „RTX3090 a 10900K pouze při 1080p.“ Lineman to popsal jako „chaos“ a řekl: „Klíčová byla bezproblémová prezentace [FF7 Remake’s] Vypráví příběh a tato verze jej oslabuje.“

To bylo trochu překvapivé, protože ostatní PC porty Square Enix, včetně Final Fantasy XV a Kingdom Hearts 3, mají v současnosti mnohem více možností než Final Fantasy 7 Remake.

Square Enix zatím o těchto problémech nic neříkalo, ale PCGamingWiki Poznamenává, že „hra může klesnout fps ze 120 na méně než 30 fps, když je nastavení textury nastaveno na GPU s 8 GB VRAM nebo méně.“ I když to může být problém, nevysvětluje to, proč je Battaglia 3090 – která má 24 GB VRAM – zaseknutá.

READ  Xbox je údajně v Evropě „plochý“, vydavatelé zpochybňují podporu a přicházejí další porty PS5

Fanoušci jsou docela naštvaní, že Final Fantasy 7 Remake na PC je jednou z prvních her pro PC za 70 $, což je praxe, kterou nyní vidíme na této nové generaci PS5 a Xbox Series X/S.

Doufejme, že se tyto problémy vyřeší, protože Final Fantasy 7 Remake bylo mnohými, včetně IGN, považováno za úspěšné při uvedení FF7 do moderní éry. V naší recenzi na PS4 jsme řekli, že „její nevýrazná náplň a komplikované doplňky mohou způsobit, že bude zakolísat, ale stále vdechuje vzrušující nový život klasice, když stojí jako skvělé RPG.“

Máte pro nás tip? Chcete diskutovat o potenciálním příběhu? Pošlete prosím e-mail na adresu [email protected].

Adam Pankhurst je zpravodajem pro IGN. Můžete ho sledovat na Twitteru Tweet vložit a dál Škubnutí.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *