Putin má ve svém projevu na summitu BRICS podivně hluboký hlas – POLITICO

Putin má ve svém projevu na summitu BRICS podivně hluboký hlas – POLITICO

Vladimir Putin promluvil v úterý na summitu BRICS – i když ne svým přirozeným hlasem.

Vůdce Kremlu se nezúčastnil setkání vůdců Brazílie, Ruska, Indie, Číny a Jižní Afriky v Johannesburgu, kde mu hrozilo zatčení na základě obžaloby Mezinárodního trestního soudu v Haagu kvůli ruské invazi do Ukrajina.

Místo toho poslal video zprávu, v níž řekl vůdcům BRICS, že Rusko se nevrátí k černomořské dohodě o obilí, dokud nebudou splněny její podmínky.

Kupodivu verzi videa promítanou na summitu v Johannesburgu daboval hlasový herec, díky kterému šéf Kremlu zněl jako hollywoodský padouch, soulová hvězda 70. let Barry White nebo hlasově pozměněný gangster s rozhovorem v televizní show. . Chtěl chránit svou identitu.

V Originální kopie Ve videozprávě zveřejněné na webových stránkách Kremlu Putin několikrát zakašlal, když začal číst připravený text. Řekl, že Rusko bude připraveno vrátit se k tzv [grain] „Dohoda“, pokud jsou splněny její podmínky – dříve zmíněné jako skryté sankce, které bankám a společnostem znesnadňují uzavírání obchodů s potravinami a hnojivy.

Nebyl uveden žádný důvod, proč neslyšet skutečný Putinův hlas, ale oficiální tisková agentura RIA, Řekl: „Putin promluvil k obchodní radě BRICS prostřednictvím odkazu na video. Ne jeho hlas.“

READ  Čína odhaluje plán integrace s Tchaj-wanem spolu s vojenskou eskalací

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *