PS5 Pro bude spuštěn v listopadu 2024

PS5 Pro bude spuštěn v listopadu 2024

podle
William D’Angelo
Publikováno před 13 hodinami / 1 577 zobrazení 14

Sony Interactive Entertainment vyvíjí PlayStation 5 Pro s ohlášeným oknem vydání v listopadu 2024, jak uvádí Tom Henderson v článku zveřejněném na herní klíč.

Přesné specifikace PS5 Pro nejsou známy, nicméně zdroje říkají, že budou 30 WGP a 18000 mts paměti. Sony míří na PS5 Pro zlepšit a konzistentnější snímky za sekundu ve 4K, plus režim výkonu 8K a rychlé sledování paprsků.

Říká se, že PS5 Pro má kódové označení Trinity, což je odkaz na Matrix, který Sony používala dříve. PS4 Pro dostal kódové označení Neo a PlayStation VR kódové označení Morpheus.

Rumour: PS5 Pro bude spuštěn v listopadu 2024

Podle Hendersona, který hovořil s více zdroji, se Trinity vyvíjí od začátku roku 2022. Akce PS5 Pro beta již probíhají a většina studií obdrží vývojářské sady koncem listopadu 2023.

To by mělo být považováno za fámu, dokud nebude učiněno oficiální oznámení. Henderson prozradil PlayStation správně a Kapesní počítač Project Q před oficiálním představením, stejně jako ovladač DualSense Edge Controller a řada produktů PlayStation Inzone.

Henderson uvádí, že nová PS5 s odnímatelnou diskovou jednotkou bude vydána v září. Nová PS5 nahradí současné iterace a bude mít téměř identický hardware jako současné konzole na trhu.


vášnivý hráč pro život, William D’Angelo Poprvé byl představen VGChartz v roce 2007. Po letech podpory stránky byl v roce 2010 přiveden jako junior analytik, v roce 2012 se vypracoval na vedoucího analytika a v roce 2017 převzal odhady hardwaru. Své zapojení do herní komunity rozšířil prostřednictvím vlastní produkce obsahu. kanál YouTube A Twitch kanál. Můžete kontaktovat autora na Twitteru @zaměstnanec.

Další články

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *