Gay Day se vrací do Alnwick Parku – s mezinárodním nádechem

Cílem akce je navázat na úspěch loňského finále Mr Gay England/MX Drag Finals.

Přehlídka glamouru a glamouru a samozřejmě hojnosti hrdosti se koná v sobotu 20. srpna.

Nejen, že se soutěžící budou muset podívat a hrát roli, ale také musí absolvovat písemný test a zároveň získávat finanční prostředky a povědomí o nadaci Charlie & Carter Foundation.

Účast V denním zpravodaji

Vítězové loňského ročníku Paul Dennison a Tony the Doll s vévodkyní z Northumberlandu.

Stuart Hutton Jr., generální ředitel Guy England, řekl: „Jsem velmi nadšený, že mohu letos vrátit soutěže Mr. Guy England a MX Drag England zpět do Alnwick Parku spolu s příchodem pana Guy Europe.

Na The Garden budou zastoupeny země jako Francie, Německo, Itálie, Česká republika, Belgie a samozřejmě Anglie.

„Je to první rok, co pan Jay Europe přijel do Spojeného království, a po úvodních rozhovorech, abychom ji vzali do Londýna, jsem se postavil a přivedl mezinárodní soutěž domů na severovýchod.

„Skvělí lidé na St Cloud’s University se sídlem na zámku Alnwick podporují letošní mezinárodní delegáty a dávají je na tento týden na hrad.

„Máme několik skvělých akcí v Alnwicku a okolí, takže se připravte na finále, takže sledujte tento prostor! Bude to skvělá oslava naší queer kultury zde v Northumberlandu a já se nemůžu dočkat!“

Přečtěte si více

Přečtěte si více

17 fotografií z oslav „Gay Day“ v Alnwick Parku

Součástí slavností budou naučné stezky, kreativní aktivity a spousta atraktivních stánků s malováním na obličej, třpytivým tetováním a dalšími.

Ian McAllister z Alnwick Garden řekl: „Jsme velmi potěšeni a poctěni, že můžeme tuto událost předvést v poněkud nepravděpodobném prostoru.

„Nejen, že se nám podařilo uspořádat skvělou akci na platformě, ale také budeme mít příležitost pro lidi všech věkových kategorií zapojit se do různých aktivit, které návštěvníky poučí o komunitě, se kterou si dříve mohli jen málo rozumět. “

Grace, vévodkyně z Northumberlandu, se vrátí jako soudkyně.

READ  Filmová hvězda útočí na West Ham kvůli nedostatku přestupů

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *