Předobjednávky Paper Mario: The Thousand Year Door jsou dostupné na Amazonu

Předobjednávky Paper Mario: The Thousand Year Door jsou dostupné na Amazonu

Nintendo upustilo od Mario Day spoustu pozoruhodných oznámení, včetně data vydání pro oživení Paper Mario: The Thousand-Year Door. Vyjde nová verze oblíbeného RPG GameCube 23. května na Nintendo Switch, téměř 20 let po jeho původním vydání. Spolu s aktualizovanými vizuálními prvky ve vysokém rozlišení Nintendo říká, že hráči mohou očekávat „řadu dalších změn“, díky kterým bude hra lepší než kdy předtím. Je toho ještě hodně, co o nadcházejícím vydání nevíme, ale předobjednávky na Paper Mario: The Thousand-Year Door jsou již otevřeny u vybraných prodejců. Zde je pohled na Paper Mario: The Thousand-Year Door pro předobjednávky a bonusy dostupné pro předobjednávku.

Pokud jste fanouškem Paper Mario: The Thousand-Year Door, měli byste vědět, že je široce považováno za jedno z nejlepších RPG v historii Nintenda. V roce 2004 recenze na Paper Mario: The Thousand-Year Door dala hře perfektní hodnocení 9/10 a chválila ji za inovativní hratelnost a zábavné postavy. Recenze dále říká, že každý, komu se líbila Mariova předchozí dobrodružství, „by měl opravdu zkusit Paper Mario: The Thousand-Year Door“. A protože toto nadcházející oživení vypadá jako věrná adaptace s několika aktualizacemi kvality života, zdá se, že tato rada platí pro verzi Switch.

Paper Mario: Tisíc let předobjednávkových bonusů

Momentálně nejsou pro Paper Mario: The Thousand-Year Door žádné předobjednávkové bonusy. Nicméně značný počet her pro Nintendo získává exkluzivní sběratelské předměty. Tyto nabídky nejsou obvykle k dispozici okamžitě, když jsou předobjednávky spuštěny, takže stále existuje šance, že se odměny objeví na Amazon, Best Buy, Walmart, Target a GameStop. V příštích týdnech se nezapomeňte podívat na další podrobnosti, protože tohoto průvodce budeme aktualizovat, jakmile budou zveřejněny další předobjednávky.

READ  Stardew Valley Creator „Přidán nový hlavní obsah“ ve verzi 1.6

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *