Pokud jste uvízli na titulní obrazovce Outriders, buďte trpěliví

Outriders jedoucí pomalu před kamionem

Snímek obrazovky: Lidé mohou létat / Square Enix

Outriders Konečně dnes pro všechny věci (kromě přepínače). Ale Někteří hráči Vlastní Řeklo Zjistí, že nemohou hrát, zjevně uvízli na nekonečné obrazovce načítání. Profesionální tip: Zůstaňte v řadě. Musí počítat vaše přihlášení.

Podobný případ ji sužoval Outriders Demo, které bylo k dispozici koncem února a umožnilo hráčům plný přístup k úvodní hře a první kapitole. V ukázce můžete obejít nekonečnou obrazovku načítání odkazem na časem prověřenou metodu „vypnutí a opětovného zapnutí“. Problém mnohokrát vyřešíte uzavřením a opětovným otevřením hry. (Když už mluvíme o osobní zkušenosti, někdy jste tento proces museli provést dvakrát.)

Nyní, když je hra úplně u konce, toto řešení již nefunguje. Jediným známým řešením je ctnost: trpělivost.

Úvodní obrazovka Outriders

Pokud se snažíte hrát Outriders„Možná se na této obrazovce ocitnete na věky.
Snímek obrazovky: Lidé mohou létat / kotaku

Jeden z uživatelů „jen čekal 5 minut a nakonec to dostal“ Napsal Na Redditu.

„Stejný!“ Napsal jiný.

v Poslední reddit„Zástupce společnosti Square Enix uvedl, že vydavatel„ zkoumá “problém a potvrdil současné nejlepší řešení. „Trochu čekání by vám mělo konečně umožnit přihlášení.“

Zástupce společnosti Square Enix uvedl ve svém prohlášení: „Chápeme, že malé procento hráčů narazí na určité problémy a že naše týmy proaktivně shromažďují informace a pracují na aktualizacích a opravách.“ KotakuUkázal na hru Známá témata Reddit topic„Což poskytuje nejnovější informace o tom, kdy jsou k dispozici opravy podobných věcí.

Trochu jsem hrál Outriders Minulou noc. Když jsem hru poprvé spustil, ocitl jsem se před zdánlivě nekonečnou obrazovkou načítání a vyzkoušel jsem metodu, která během mého dema fungovala opravdu dobře. Nefungovalo to, ale sedět na zadku na horkou sekundu ano. Asi po pěti minutách se mi podařilo dostat se do hry, kde byl můj těžce vydělaný postup z dema – všechny čtyři postavy se vším vybavením, prostředky a dovednostmi –Čekal na mě.

Související příběhy

READ  Komentáře Super Smash Bros Ultimate Insider o úniku postavy z DLC

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *