Davis Cup: Andy Murray a Jimmy Murray odstraněni z týmu kapitána Leona Smitha | tenisové novinky

Cameron Norrie, Dan Evans, Joe Salisbury a Neil Skopsky byli vybráni pro listopadové finále Davisova poháru, přičemž bratři Murrayové byli vynecháni, přestože Andy mohl být stále vybrán na turnaj, který Británie naposledy vyhrála v roce 2015, pokud by byl změněn. mysl _ mysl

Poslední aktualizace: 25. 10. 21 16:51

Andy Murray (vlevo) byl vynechán z týmu britského Davis Cupu spolu se svým bratrem Jimmym

Andy a Jimmy Murrayovi byli vynecháni z daviscupového týmu vedeného Leonem Smithem, i když v nadcházejících týdnech bude oznámen pátý hráč.

Cameron Norrie povede britskou nabídku na vítězství v Davisově poháru, která začíná od čtvrtka 25. listopadu do neděle 5. prosince.

Norrie, který se stal prvním britským hráčem, který vyhrál prestižní Indian Wells Championship na začátku tohoto měsíce, se připojil k britské straně číslo 2 Dan Evans, Joe Salisbury a Neil Skopsky.

Proti Francii – sobota 27. listopadu

vs Česká republika – neděle 28. listopadu

Když mluvil po porážce s Alexandrem Zverevem v Indian Wells, trojnásobný grandslamový šampion Andy Murray řekl, že nemá v úmyslu hrát na konci listopadu Davis Cup a nezaslouží si být zvolen.

34letý Skot, který získal 11 bodů z možných 12, aby pomohl Velké Británii vyhrát soutěž tag týmů poprvé po 79 letech, v roce 2015 řekl: BBC Sport: „Davis Cupu jsem dal hodně, někdy na úkor sebe fyzicky.

„Totéž se stalo naposledy, když jsem hrál Davis Cup na konci roku 2019. Vím, že tam byl koronavirus, ale už jsem s tím bojoval až do září následujícího roku.“

„Také teď necítím, že budu hrát. Je to samozřejmě na Smithovi, ale nejsem si jistý, zda si zasloužím hrát v tomto týmu.“

Kapitán Leon Smith oznámí v nadcházejících týdnech pátého hráče

Kapitán Leon Smith oznámí v nadcházejících týdnech pátého hráče

O současném týmu Smith řekl: „Jsem potěšen, že mohu jmenovat naše první čtyři hráče, kteří budou reprezentovat Británii na nadcházejícím finále Davisova poháru v Rakousku.

„Každý hráč má za sebou nejlepší sezónu v kariéře a přinese týmu nějaké silné kvality. Pátý hráč bude potvrzen v příštích několika týdnech a velmi se těšíme, že si letos zahrajeme znovu ve finále, protože jsme to v roce 2020 zmeškali.“ . ”

Británie se ve skupině v Innsbrucku utká s Francií a Českem před případným čtvrtfinálovým střetnutím. Pokud dosáhnou těchto tří střetnutí, zamíří do Madridu na semifinále a finále.

Nezapomeňte nás sledovat na skysports.com/tennis, našem twitterovém účtu Vložte tweet & Sky Sports – ať jste kdekoli! K dispozici ke stažení nyní na – iPhone a iPad A Android

READ  Dvojnásobná olympijská vítězka Ledecká se postavila Pekingu „přátelsky“

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *