Společnost NBCUniversal uvedla společnost Hayu na trh v 11 zemích

1:39 PST 18. 2.21

podle

George Salai

Nabídka zahrnuje Španělsko, Portugalsko, Francii, Itálii, Švýcarsko, pobaltské země, Českou republiku a další trhy.

Společnost NBCUniversal International ve čtvrtek uvedla, že spustila předplacenou službu televizního vysílání reality Hayu v dalších 11 zemích.

Plně realistická služba předplatného videa na vyžádání byla spuštěna v 11 dalších evropských zemích, „navazuje na pokračující úspěch služby na dalších evropských trzích, včetně nedávného spuštění služby v Německu a Rakousku na Amazon Prime Video Channels“ . „Toto důležité spuštění v několika regionech přichází v době, kdy se služba Live Streaming připravuje na oslavu svého pátého výročí. Poprvé byla spuštěna ve Velké Británii, Irsku a Austrálii v březnu 2016.“

Hayu je nyní k dispozici ve Španělsku, Portugalsku, Francii, Itálii, Švýcarsku, Litvě, Estonsku, Lotyšsku, Polsku, Maďarsku a České republice. Nyní se také podává přímo spotřebitelům v Německu a Rakousku.

Zaměřeno na širokou základnu fanoušků reality, hayu nabízí více než 8 000 epizod nejlepšího televizního obsahu reality včetně všech ročních období. držet krok s Kardashiany„Od začátku do nadcházející finální sezóny, stejně jako její vedlejší produkty – spolu s několika dalšími franšízami, včetně Skutečné manželkyA Pod palubou A Seznam milionů dolarů Řekl NBCU.

„Dalším důležitým milníkem je realita! Jak se hayu připravuje na oslavu svého pátého výročí, jsme rádi, že můžeme spustit službu předplatného streamování v dalších 11 evropských zemích a rozšířit ji do 27 regionů po celém světě,“ uvedl Hendrick McDermott, generální ředitel, hayu. „Jako destinace číslo 1 pro světově proslulý televizní reality obsah, který musíte sledovat, tato expanze do více regionů i nadále plní náš cíl přinést nejlepší televizní reality dalším super fanouškům žánru.“

Fanoušci reality v celé Evropě si nyní mohou předplatit za 4,99 EUR měsíčně, přičemž ceny se liší v zemích, kde se euro nijak neliší.

Celkově je Hayu nyní k dispozici v 27 regionech. To bylo zahájeno ve Velké Británii, Irsku a Austrálii v březnu 2016, následované Norskem, Švédskem, Finskem a Dánskem v listopadu 2017. Nejnovější expanze zahrnuje Kanadu v září 2018, následovanou zeměmi Beneluxu v prosinci 2018 a jihovýchodní Asii, konkrétně na Filipínách, v Hongkongu a Singapuru v říjnu 2019. V listopadu zahájila společnost Hayu v Německu a Rakousku kanály Amazon.

READ  Celine Dion ruší evropské koncerty „dokud nebudu opravdu připravena vrátit se na pódium“ | zábava

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *