Steven Gerrard si myslí, že Rangers musí utratit „velké peníze“, aby klub mohl soutěžit v Evropě | fotbalové novinky

Steven Gerrard tvrdí, že Rangers budou muset utratit „velké peníze“, aby mohli soutěžit v evropském fotbale.

Light Blues prohráli 1: 0 se Spartou Praha v zápase Evropské ligy v České republice, který po úvodní porážce doma s Lyonem opustil tým na dně skupiny A, bez bodů z prvních dvou zápasů.

Zatímco Rangers vedou Premier League před nedělním domácím zápasem s druhým Hibernianem, představenstvo Ibroxu vezme na vědomí prosbu jejich manažera ohledně Evropy, a to navzdory skutečnosti, že skotští šampioni dosáhli Evropské ligy posledních 16. V předchozích dvou sezónách.

Gerrard řekl: „Můžete si zde přečíst vše, co takticky děláme, nebo nepovinné.

„My jako zaměstnanci a já jako manažer se snažíme najít perfektní řešení. Snažíme se najít tento solidní tým, který bude hrát s tou jiskrou nebo trochou života, který jsme ztratili, jestli chcete, ale co on ‚ Řeknu, že si tady starosti neděláme, víme, kde jsme. „

„Nemohli jsme hrát dva zápasy Evropské ligy, ale na této úrovni, která se rok od roku zlepšuje, chceme -li pokračovat v růstu a jít na extra úroveň, musíme utratit velké peníze v přestupovém okně, je to tak jednoduché.“ .

„Abychom mohli soutěžit s týmy, proti kterým hrajeme, musíme utratit spoustu peněz. V posledních dvou oknech jsme neutratili ani korunu.

obrázek:
Fashion Sakala, John Lundstram, Nnamdi Ofoborh a Juninho Bacuna se v létě připojují k Rangers jako bezplatné převody

„Takže musí existovat i určitý realismus. Abychom mohli soutěžit s těmito týmy a porazit tyto týmy v jejich vlastní záplatě, když jsou otevřená přenosová okna, musíme utrácet peníze, abychom mohli soutěžit na této úrovni, ne abychom vyhrávali, ale jen abychom soutěžili.“ .

„Když nás soudíte zvenčí, musí existovat zdravý rozum.“

READ  Neskutečná podívaná na krásně uspořádané olympijské hry, kde si nikdo nemůže užít | للاستمتاع Olympijské hry v Tokiu 2020

„Tato jiskra a tento malý život, o kterém jste mluvili, to přijde, věřte mi, protože tady máme dobré hráče a budeme se stále zlepšovat a tvrdě pracovat.

„Ta jiskra přijde, ale určitě přijde rychleji, pokud dokážeme najít stabilní tým a pokud dokážeme udržet naše klíčové hráče připravené a dostupné, a pokud se ti správní a dostupní hráči zlepší.“

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *