Pracovník řekl, že posádka superjachty připravovala každý den čerstvého humra pro jejího bohatého majitele, i když nevěděl, jestli na jachtě byl.

Příběhy o životě na luxusních jachtách se objevily poté, co západní země uvalily sankce na ruské oligarchy a jejich luxusní majetek.Filip Filipovich / Getty Images

  • Pracovník superjachty psal o své 20leté kariéře v londýnských Timesech.

  • Říkali, že jeden majitel luxusní jachty rád jedl čerstvého humra, kdykoli byl na palubě.

  • Pracovník řekl, že jeho posádka připravovala jídlo každý den, i když nevěděl, zda je na palubě.

Anonymní pracovník, který strávil 20 let v odvětví luxusních jachet, vyprávěl překvapivé příběhy Londýnské časy.

Popisovali mimo jiné, jak jeden bohatý majitel jachty rád jedl čerstvého humra, kdykoli byl na palubě. Jeho posádka však nebyla předem upozorněna, kdy se objeví, a tak ho pro jistotu postavili každý den, řekl pracovník.

Jedna luxusní jachta byla celá pokryta smaragdově zelenou hadí kůží, řekl dělník The Times, zatímco barové stoličky na další lodi, kterou vlastnil zesnulý řecký námořní magnát Aristoteles Onassis, byly vyrobeny z velrybí předkožky.

Příběhy o životě na palubách luxusních jachet, zejména těch bohatých Rusů, se objevily v posledních týdnech uprostřed války s Ukrajinou. Západní sankce proti Rusku se částečně zaměřily na ruské bohaté a jejich luxusní aktiva, včetně jejich vlastních jachty A soukromých letadel.

Mnoho luxusních jachet má působivý design díky luxusnímu vkusu jejich majitelů. Nedávno a řemeslník luxusních jachet Pro Financial Times řekl, že jeho bohatá ruská klientela požadovala interiéry ze vzácného tropického dřeva a drahé kůže.

A kapitán luxusní jachty kteří pracovali na moři 15 let, řekli Guardianu, že bohatí Rusové mívali své zaměstnance na palubě podrobeny testům na detektoru lži, aby prokázali, že udržovali informace o lodi v tajnosti. Kapitán řekl, že potenciální zaměstnanci by měli podepsat smlouvy o mlčenlivosti, aby si zajistili pracovní pohovory na palubě.

READ  Někteří Číňané se vyhýbají stresujícím povoláním pro „život s nízkou touhou“

Přečtěte si původní článek na zájem o obchod

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.