Petra Kvitová odchází do důchodu poté, co si během tiskové konference poranila kotník

Poté, co vyhrála jen jeden zápas, smůla ukončila působení Petry Kvitové na French Open.

Česká tenistka v úterý oznámila, že odstoupila z turnaje Roland Garros kvůli zranění kotníku, které utrpěla v neděli během své mediální konference po zápase.

„Byl jsem velmi zklamaný, když jsem oznámil své odstoupení z Roland Garros. Během nedělních pozápasových novinářských požadavků jsem spadl a poranil si kotník. Bohužel poté, co jsem absolvoval magnetickou rezonanci a mnoho diskusí se svým týmem, jsem to ztížil.“ Rozhodnutí, že by bylo nerozumné hrát Je to velká smůla, ale zůstanu silný a udělám vše, co bude v mých silách, abych se včas vzpamatoval do trávníkové sezóny. “

Kvitova, zařazená WTA na 11. místo na světě, vyhrála po třech těžkých setech zápas v prvním kole proti Great Menin. Ve druhém kole se měla setkat s Elenou Vesninovou z Ruska. Vesnina automaticky přechází do třetího kola kvůli východu Kvitovy.

Kvitová řekla, že doufá, že se vzpamatuje včas na trávníkovou sezónu, která má začít příští týden. Nyní se pravděpodobně bude plně věnovat Wimbledonu, kde vyhrála roky 2011 i 2014. Wimbledon začne až 28. června, takže její kotník bude mít téměř celý měsíc na zotavení.

Petra Kvitová se stahuje z French Open poté, co si během mediálních střetnutí poranila kotník. (Foto: Adam Peretti/Getty Images)

Více od Yahoo Sports:

READ  Je nevyhnutelné vrátit se domů jako let Marvel Ego nad Sony

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *