Patrick Mullins se dívá do české historie, zatímco Michael O’Callaghan může létat v Curraghu

Patrick Mullins se dívá do české historie, zatímco Michael O’Callaghan může létat v Curraghu

Patrick Mullins nashromáždil mimořádný životopis v sedle a 14násobný irský amatérský šampion se zítra uchází o přidání další hlavní ceny v České republice.

Jsou tu další ceny,“ řekl Mullins, který si 16 let trvající svědění nakonec vyškrábal vítězstvím v prestižním Connacht Hotel Handicap na závodech v Galway v letošním roce. Věděl však, že jeho ambice sahají až do Burdubice, asi 2000 km od domova.

Dvaatřicetiletý závodník (vložený), který na začátku letošního roku svezl tři vítěze Cheltenham Festivalu, je partnerem Kaiserwalsera trénovaného Jaroslavem Brekou na 132. ročníku Velké Bardubicy. Seznam úspěchů.

Blíže k domovu se pozornost soustředí na Curragha, který řídí záležitosti ve Staffordstown Stud Stakes (2.0), přičemž Aidan O’Brien se snaží získat šest výher ze svých posledních devíti jízd ve skupině tři.

Be Happy je jedinou zástupkyní Ballydoyle a přichází pouze s jedním startem, když dcera Camelotu minulý měsíc skórovala v Cork girl.

Totéž lze říci o nadšení Gosan. Michael O’Callaghan měl v této sezóně se svými nezletilými puchýře.

Tým druhého hráče Basila Martiniho získá třetí cenu a všechny výhry si odnese kůň Le Roche.

Kótované Bord na Mona recyklace Brigidin pastviny sázky (2,35) zůstávají otevřené, nicméně preference Pirátka Jenny.

Tříletý Ger Lyons, Naas, byl daleko od slušné skupiny tři a při svém posledním startu skóroval na této úrovni a Colin Keane to dokázal překonat v klisně Exceed a Excel.

Dnes večer je irský zájem o Ameriku, kde O’Brien vysílá Australský řád, aby hledal slávu prvního stupně. V Keenelandu se příští měsíc koná Breeders‘ Cup a syn Austrálie se tam určitě znovu ujme.

Na prvním místě v Coolmore Turf Mile Stakes (10.45) se však pod palbou žokej Christophe Chaumillon spojil s vítězem míle Breeders‘ Cup 2020 v naději, že může navázat na dobré úsilí v minulém měsíci Prix du Moulin v Longchamp. .

READ  Český právník Pavel Zeman rezignoval a znovu zahájil vyšetřování podvodu proti premiérovi Bobizovi

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *