Paper Mario: The Thousand-Year Door Remaster byl pro Switch oznámen po letech zájmu fanoušků

Paper Mario: The Thousand-Year Door Remaster byl pro Switch oznámen po letech zájmu fanoušků

Paper Mario: The Thousand-Year Door konečně přichází na Nintendo Switch. Remaster populárního RPG Intelligent Systems byl oznámen během dnešního Nintendo Direct, což dává nové generaci šanci ocenit jeho jedinečné kouzlo.

Thousand-Year Door, který je součástí dlouhodobé série Paper Mario, spojuje nádhernou 3D animaci s výraznými 2D vizuálními prvky. Připojuje se k remaku RPG Super Mario, který byl oznámen během červnového Nintendo Direct.

Fanoušci se dožadovali opětovného vydání Paper Mario: The Thousand-Year Door už roky s odkazem na jeho okouzlující psaní, silné mechanismy hraní rolí a nedostatek dostupnosti mimo Gamecube.

Podobně pozitivní jsme v naší původní recenzi z roku 2004. „Příběh je zábavný, hratelnost rozmanitá a svět je tak okouzlující, že budete chtít prozkoumat každý jeho kout,“ napsali jsme.

„K tomu přidejte spoustu hratelných postav a přátel, několik skvělých postav, nezapomenutelnou partituru nabitou klasickými melodiemi a 30hodinovou výpravu a máte další vítěznou větev ve skvělé franšíze Mario.“

Paper Mario: The Thousand-Year Door byl odhalen spolu s F-Zero 99, Unicorn Overlord a sbírkou Tomb Raider Remastered během Nintendo Direct. Připojuje se k remaku Super Mario RPG, který byl oznámen začátkem tohoto roku a během dnešního představení dostal nový gameplay trailer. Podívejte se na Everything Announced pro úplný seznam všeho odhaleného.

Paper Mario: The Thousand-Year Door vyjde na Nintendo Switch v roce 2024.

Kat Bailey je ředitelkou zpravodajství IGN a spolumoderátorkou Nintendo Voice Chat. Máte nějakou radu? Pošlete jí přímou zprávu na @the_katbot.

READ  Overwatch "2" není pokračováním - je to marketingový trik

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *