Kontinentální pohár: Páté místo, Bulharsko vs. Česká republika

Česká republika a Bulharsko se střetnou v sobotu v zápase o páté místo v Poháru konfederací na kriketovém hřišti Moara Vlasiei v provincii Lvov.

Bulharsko v čele s Prakashem Mishrou dosud zažilo katastrofální kampaň. Ve skupině A jsou na třetím místě v bodové tabulce s čistým průběhem běhu -3,549. Poté, co Bulharsko prohrálo 62krát v rukou Lucemburska, prohrálo s Maltou o sedm branek a zbývalo 50 míčů.

Po prvním výběru rakety Bulharsko zvládlo pouze 112 za ztrátu devíti branek. Úvodní Hristo Lakoff zaznamenal 60 třpytivých koulí 62 s šedesáti čtyřmi. Od spoluhráčů však nedostal žádnou podporu, protože přírůstky z něj udělaly druhého nejlepšího střelce týmu.

Malta dosáhla skromného cíle s pouhými 11,4 přenosy. Lakoff také šel vyzvednout dva hroty, aby ukázal svou užitečnost. Na druhou stranu Česká republika měla každou šanci porazit Maďarsko, ale poté, co nedokázala pronásledovat 166, prohrála zápas o pět her.

Ve svém druhém zápase v pátek 3. září je Rumunsko porazilo o 35 bodů. Rumunsko přerušilo 211 hodů poté, co si nejprve vybralo raketu. Kapitán Aaron Ashokan nastřílel 30 míčů, 51 čtyřky, čtyřky a šestky, ale jeho klepání bylo marné.

Kyle Gillham měl dva podíly, ale nedostal velkou podporu od ostatních v bowlingové jednotce. Česká republika bude chtít po dvou prohrách v klusu ukončit své tažení pozitivně.


Podrobnosti zápasu

zápasBulharsko vs Česká republika, páté místo

datum a čas: 4. září 2021 (sobota), 11:30 (indický standardní čas)

místo: Kriketové hřiště Vlasai, provincie Ilfov


hlášení o počasí

Povětrnostní podmínky budou částečně slunečné s teplotami blížícími se 21 ° C. Vlhkost bude většinou v polovině 40. let.


hlášení ze stadionu

Hřiště bylo v turnaji zatím docela sportovní. Trať byla trochu mimo, jak pro střelce, tak pro útočníky. Týmy druhého úderu měly nějaké problémy.

READ  Česká vláda podepsala smlouvu s USA o nákupu 24 stíhaček F-35 - Boston Herald

Očekávejte, že budete hrát XIs

Česká republika

Arun Ashokan a Sudesh Wickramasekara jsou aktuálně nejlepšími střelci České republiky na turnaji. Oba mají po 61 úderech. 51 bodů zaznamenal také Kushalkumar Mendon. Kaeul Mehta byl nejlepším nadhazovačem v týmu a zachytil čtyři skalpy v hlavě.

jedenácté očekávání: Sabawoon Davizi, Vyshakh Jagnnivasan, Arun Ashokan (C), Sudesh Wickramasekara, Kaushalkumar Mendon, Sahil Grover, Kyle Gilham, Naveed Ahmed, Hilal Ahmed (wk), Kayul Mehta, Sameera Wathage

Bulharsko

Hristo Lakoff odvedl na turnaji velkou část práce pro Bulharsko. Kromě toho, že získal 63 bodů s průměrem 63, vzal také tři branky s ekonomickým průměrem 6,75. Zbytek hráčů nepodal výraznější výkony, protože tým zatím nevyhrál ani jeden zápas.

jedenácté očekávání: Prakash Mishra (uprostřed), Kevin D’Souza, Hristo Lakoff, Aravinda de Silva, Omar Rasool (týden), Vasyl Hristov, Atagul Ahmedhel, Dimo ​​Nikolov, Mukul Kadian, Jacob Albin, Delric Varghese

Predikce zápasu

Česká republika má ve srovnání s Bulharskem vynikající údernou jednotku. Pro Bulharsko to byla většinou samostatná show. Česko tak má v dalším zápase navrch.


TV a živé vysílání

televize: Nedostupné

živé vysílání: Nedostupné

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *