Záběry Metroid Dread unikly online před spuštěním příštího týdne

Foto: Nintendo

zvuk Metroidní hrůza Je nejnovější obětí „úniku“. podle Sociální média a podobné stránky Resetovat, screenshoty hry nyní běží online kola.

Sami jsme se podívali na určité části internetu a můžeme to také potvrdit. Na jedné ze stránek – se spoustou klipů, byly záběry toho, o čem se věří, že je „druhým“ šéfem ve hře.

Jinými slovy, pokud vás znepokojují nějaké spoilery – možná budete chtít dalších pět dní zdržet zkoumání nebo zkoumání čehokoli souvisejícího s Metroid Dread, dokud nedostanete vlastní kopii.

Hra je již v rukou recenzentů a naše Metroid Dread recenze začne příští týden před oficiálním spuštěním. Metroid Dread byl popsán jako Závěr původní ságy MetroidOčekává se tedy, že příběh bude velmi zajímavý.

první 2D metroid Na Nintendo Switch letos přichází hra s novým příběhem za 19 let. Metroid Dread je přímým pokračováním Metroid Fusion z roku 2002 a končí pětidílnou ságou, která se zaměřuje na bizarní a propojené osudy lovce odměn Samuse a Metroidů, která začala původním Metroidem pro NES. “

Pokud uslyšíme o dalším vývoji, určitě vás budeme informovat.

READ  ScummVM je 20 let a nyní podporuje Grim Fandango a Myst 3: Exile

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *