Oznámení o říjnové aktualizaci – Novinky | Ztracená loď

Oznámení o říjnové aktualizaci – Novinky |  Ztracená loď

mistři Arcesie,

Říjnová aktualizace dorazí do Arkesie příští týden, 11. října. Aby hráči měli dostatek času připravit se na příchod nového obsahu, chtěli jsme sdílet požadavky na úroveň položek a další předpoklady pro nový kontinent a Trial Guardian Raid.

Blechia

Pleccia je nový kontinent, který budou moci navštívit hráči nad úrovní položky 1475. Aby mohli hráči začít s novou řadou úkolů, musí také splnit úkol „Call of Destiny“. Pleccia je kontinentem romantiky, umění a svobody. Hráči si mohou vychutnat nádherný výhled na přístav Pleccia a Prehilia Prairie a komunikovat s jedinečnými NPC. Včetně Vediches, Yoz a dalších.

Plecciin příběh začíná v Luteře – pověstmi o podivných věcech, které se dějí na krásném kontinentu. Hráči musí vyřešit záhady kolem rodiny Vediche, kněží Sacria a starého přítele, aby se dostali na konec příběhu. Po skončení příběhu mohou hráči hledat jedinečnou sadu sběratelských předmětů za speciální odměny a hledat skryté úspěchy, které lze odemknout pouze v Pleccia.

Guardian Raid na Trial Kalilego

Náročný pekelný zážitek v Legion Raids, Caliligos Trial Guardian Raid lze vstoupit pouze po nastavení vašeho buildu prostřednictvím Koordinační knihy, dokončení Raid Level 1: Defeating Vertus a dosažení Item Level 1250. Pokud bude poražena, strana obdrží Vítěz získává prestižní odměny za úspěchy a legendární titul na oslavu svého těžce vydobytého vítězství.

Hra Caliligos Trial Guardian Raid zobrazuje první jasný cíl v oblasti a nejrychlejší čistý čas na žebříčku. Vzhledem k tomu, že soutěž o tyto kýžené sloty je nevyhnutelná, otevřeme raid současně v přívětivějším čase pro všechny regiony v sobotu 14. října v 19:00 UTC (12:00 PT, 21:00 SEČ), abychom umožnili účast co největšímu počtu hráčů. akce, závod.


Zůstaňte naladěni na úplné poznámky k vydání příští týden! Mezitím se uvidíme v Arcesii.

READ  Režisér Elden Ring Hidetaka Miyazaki odhaluje, proč nehrál remake Bluepoint Demon Souls

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *