Starší muž se zastřelil před úřadem vlády v Praze – Brněnském deníku

Záchranáři zasahovali u staršího muže se střelným poraněním, lékaři mu ale nedokázali pomoci. Fotografický kredit: KB / BD.

Praha 31. října (ČTK) – Před úřadem vlády v Praze se dnes ráno podle mluvčího pražské policie Richarda Hardiny zastřelil 74letý muž. Další okolnosti události, včetně mužova motivu, vyšetřovatelé stále zjišťují.

Jakub Tomek z tiskového odboru úřadu vlády se k incidentu odmítl vyjádřit.

Reklamní

„Zabýváme se případem 74letého muže, který mohl spáchat sebevraždu na ulici naproti úřadu vlády na Edward Benes Beach,“ stojí v policejním prohlášení.

Mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová uvedla, že záchranáři zasahovali u staršího muže se střelným poraněním, ale lékaři mu nedokázali pomoci.

Loni v březnu se před budovou ministerstva zdravotnictví v Praze zastřelil padesátiletý muž. Policie tehdy o důvodu nic neřekla.


https://brnodaily.com/wp-content/uploads/2021/01/prague-czech-credit-KB-BD-1024×682.jpghttps://brnodaily.com/wp-content/uploads/2021/01/prague-czech-credit-KB-BD-150×100.jpgČTKČeská republika / SvětČeská republika, Zprávy, PrahaZáchranáři zasahovali u staršího muže se střelným poraněním, lékaři mu ale nedokázali pomoci. Fotografický kredit: KB / BD. Praha 31. října (ČTK) – Před úřadem vlády v Praze se dnes ráno podle mluvčího pražské policie Richarda Hardiny zastřelil 74letý muž. Vyšetřovatelé jsou stále…

READ  Poranění kotníku končí na francouzské Open Quito na tiskové konferenci

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.