Opoh zahajuje přípravy na Czech Women’s Open | The Guardian Nigeria News

Nejlepší nigerijská golfistka Georgia Obe zahájila přípravy na nadcházející turnaj v České republice a Nizozemsku.

Oboh, jediná nigerijská žena na European European Tour (LET), je zpět ve svém domě v Manchesteru ve Velké Británii (UK), kde bude trénovat dva týdny před událostmi v České republice a Nizozemsku.

Evelyn, manažerka / matka Opoh, hovořila o itineráři teenagerského zázraku po slušném výletu na její poslední akci ve Francii, „Georgia je nyní doma na dvoutýdenní dovolenou, poté jde na Czech Ladies Open do Prahy a Big Green Egg Ladies v Amsterdamu.

„Děkuji Bohu za bezpečné cestování a velká vylepšení její hry; hrála na Jabra Ladies Classic ve francouzském Evianu se skóre 80, 72, aby minula jednorázový střih.“

Odhalila, že Obohova hra se výrazně vylepšuje, a dodala však, že stále pracují na tom, aby ji postavili na správnou nohu.

„Hrál jsem tvrdě golf a po výměně vybavení začne hra společně, ale za dva týdny je ještě hodně práce,“ řekla. Oboh odstartoval sezónu 2021 šampionátem žen v jihoafrickém European Tour (LET).READ  Tenisová hvězda Alcott končí svou kariéru v Austrálii - WHIO TV 7 a WHIO Radio

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.