OnePlus v tichosti přidává do svých vlajkových telefonů funkce Galaxy S24 a AI podobné pixelům

OnePlus v tichosti přidává do svých vlajkových telefonů funkce Galaxy S24 a AI podobné pixelům

Dhruv Bhutani/Android Authority

turecké liry; Dr

  • OnePlus zavádí funkce AI na OnePlus 11 a OnePlus 12.
  • Aktualizace jsou v tuto chvíli dostupné v Číně.
  • Zda OnePlus přinese stejné funkce do globálních modelů telefonu, není jasné.

Zdá se, že OnePlus poněkud nenápadně naskočil do rozjetého vlaku chytrých telefonů s umělou inteligencí. Zatímco během globálního uvedení OnePlus 12 nebyla žádná zmínka o nadcházejících funkcích umělé inteligence OnePlus 12, čínský výrobce telefonů je nyní zavádí pro zařízení OnePlus 12 a OnePlus 11.

Nakloněno Uživatel Redditu milkyteapls A časté Tělo robota přispěvatel Mišál RahmanFunkce umělé inteligence OnePlus jsou v současné době zaváděny s nejnovější aktualizací barevného operačního systému v Číně. Zatímco globální telefony OnePlus používají Oxygen OS, čínské modely mají Color OS. Mezi těmito dvěma operačními systémy není velký rozdíl kromě jejich názvů. V každém případě OnePlus 11 a OnePlus 12 dostávají nové nástroje AI s únorovou aktualizací Color OS 14.

Dostat „shrnutí umělé inteligence Chcete-li vytvořit shrnutí hovorů „extrahováním časů, míst, úkolů a dalších klíčových informací z vašich telefonních hovorů“. I když je název funkce podobný tomu, co Samsung nabízí s Galaxy AI, funguje jinak. Funkce Samsung je navržena tak, aby shrnula dokumenty, webové stránky a poznámky. Zdá se, že nástroj OnePlus slouží pouze k sumarizaci nahrávek telefonních hovorů.

Firma však přidává i samostatné oddělení Shrňte článek Nástroj, který uživatelům umožňuje získat základní informace z článků jediným kliknutím.

OnePlus také přidává něco tzv „AIGC Remover“ Jedná se v podstatě o chytrý nástroj pro úpravu fotografií pro odstranění nežádoucích objektů nebo lidí z fotografií. Vypadá velmi podobně jako Magic Eraser na telefonech Pixel a nový editační nástroj společnosti Samsung založený na umělé inteligenci.

Spolu s vlastními funkcemi AI OnePlus se zdá, že Color OS získává i další vylepšení AI. Jedním z nich je AI Environmental Sound Cancellation, který snižuje hluk na pozadí během telefonních hovorů.

Nejsme si jisti, kdy se tyto aktualizace dostanou do globálních modelů OnePlus 11 a OnePlus 12. Pro případ, že by se v dohledné době objevily aktualizace, budeme určitě sledovat naše kontrolní jednotky.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *