Olympijská ikona Kerry Walsh Jennings se nekvalifikuje na Tokijské hry ألعاب

Pětkrát olympijský Keri Walsh Jennings Spojené státy budou fandit z domova poté, co ona a její partner v plážovém volejbalu Brooke Sweet se nepodařilo kvalifikovat pro 2020 Tokijské hry.

Walsh Jennings (42) a Rabee (35) prohráli v závěrečném kole olympijské kvalifikace, když ve středu 2. června soutěžili v Ostravě.

ke mě NBC SportsWalsh Jennings v rozhovoru s novináři po zápase řekl: „Cítím se hrozně, hrozně … Byl to opravdu těžký rok, prohra v play-off, teď je to opravdu těžké.“

„Je to pro nás opravdu těžký den, takže si myslím, že tu bolest pocítime,“ dodala.

Kelly Claesa 25 a Sarah spuncil, 24, postoupila do play-off a zajistila si poslední dvě místa v americkém olympijském ženském týmu plážového volejbalu spolu s April Rosa 38 a Alex Kleinman, 31. Podle NBC Sports se Claes a Sponcil zapíší do olympijské historie jako nejmladší sportovní tým ve Spojených státech.

Před kvalifikací v Ostravě byli Walsh Jennings a Witt na cestě k soutěži, když 23. července začaly tokijské hry přeložené na termín kvůli pandemii.

Kontrola stavu letních olympijských her 2021

Walsh Jennings soutěžil s USA na čtyřech olympijských hrách.

Ona a Ross, kteří byli dříve jejím partnerem na hrách v Riu de Janeiro, získali stříbrnou medaili v roce 2016. Kromě toho Misty My Trainor Zlatou medaili získal v Aténách, Pekingu a Londýně.

Keri Walsh Jennings

Ačkoli fanouškům Walsh Jennings bude na písku chybět, přítomnost Claes a Spoonsella z nich učiní nejmladší americké duo v historii olympijských sportů.

Mezitím ještě není rozhodnuto o mužském týmu plážového volejbalu pro olympijské hry Jake Jib A Taylor Krabí Máte silnou výhodu Phil Dalhauser A Nick Lucina, S Tree Born A Trevor Krabí Nezůstává pozadu.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *