Olympijská ikona Kerry Walsh Jennings se nekvalifikuje na Tokijské hry ألعاب

Olympijská ikona Kerry Walsh Jennings se nekvalifikuje na Tokijské hry ألعاب

Pětkrát olympijský Keri Walsh Jennings Spojené státy budou fandit z domova poté, co ona a její partner v plážovém volejbalu Brooke Sweet se nepodařilo kvalifikovat pro 2020 Tokijské hry.

Walsh Jennings (42) a Rabee (35) prohráli v závěrečném kole olympijské kvalifikace, když ve středu 2. června soutěžili v Ostravě.

ke mě NBC SportsWalsh Jennings v rozhovoru s novináři po zápase řekl: „Cítím se hrozně, hrozně … Byl to opravdu těžký rok, prohra v play-off, teď je to opravdu těžké.“

„Je to pro nás opravdu těžký den, takže si myslím, že tu bolest pocítime,“ dodala.

Kelly Claesa 25 a Sarah spuncil, 24, postoupila do play-off a zajistila si poslední dvě místa v americkém olympijském ženském týmu plážového volejbalu spolu s April Rosa 38 a Alex Kleinman, 31. Podle NBC Sports se Claes a Sponcil zapíší do olympijské historie jako nejmladší sportovní tým ve Spojených státech.

Před kvalifikací v Ostravě byli Walsh Jennings a Witt na cestě k soutěži, když 23. července začaly tokijské hry přeložené na termín kvůli pandemii.

Kontrola stavu letních olympijských her 2021

Walsh Jennings soutěžil s USA na čtyřech olympijských hrách.

Ona a Ross, kteří byli dříve jejím partnerem na hrách v Riu de Janeiro, získali stříbrnou medaili v roce 2016. Kromě toho Misty My Trainor Zlatou medaili získal v Aténách, Pekingu a Londýně.

Keri Walsh Jennings

Ačkoli fanouškům Walsh Jennings bude na písku chybět, přítomnost Claes a Spoonsella z nich učiní nejmladší americké duo v historii olympijských sportů.

Mezitím ještě není rozhodnuto o mužském týmu plážového volejbalu pro olympijské hry Jake Jib A Taylor Krabí Máte silnou výhodu Phil Dalhauser A Nick Lucina, S Tree Born A Trevor Krabí Nezůstává pozadu.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *